Klicki 1000 soovitust

Aromaatne hommikukohv koduselt baristalt – kaks head kohvimasinat

Kvaliteetne kohvimasin aitab hommikul end kiiresti käima tõmmata profitasemel hea kohvi valmistamisega. Kuid milline masin soetada, mis vastaks kõige paremini hommikustele harjumustele?

Valik sõltub sellest, kui lihtsaks tahad kohvivalmistamist muuta ja millist valikut jooke eelistad.

Philips 2200 EP2231 (hind 419,99 eurot) on täisautomaatne kohvimasin, mille LatteGo vahustajaga valmistatud kreemjas piimavaht võlub iga kohvisõpra. Kohvimasin on kompaktne ning puutetundliku juhtpaneeli kaudu lihtsalt ja loogiliselt juhitav. Valikud on vägagi konkreetsed, täites kolm põhilist kohvisoovi – lisaks värskele oakohvile ja cappuccino`le saad nautida aroomikat espressot.

Teine kohvimasin, De`Longh ECAM 23.460.S (hind 559,99 eurot) jätkab parimaid Itaalia traditsioone. Latte Crema System ei jäta midagi juhuse hooleks, vaid näitab, miks Itaalia klassikalised maitsed eesotsas latte macchiato ja cafe latte`ga maailmas nii kuulsad on.

Eelmise masinaga võrreldes veidi kohmakama juhtpaneeli käsitsemise korvab piimasüsteemi automaatse puhastuse võimalus – Philipsil tuleb seda teha käsitsi. Kuid mõlema masina puhul tuleb jälgida, et konteineris olev piim liiga kauaks välja ei jääks, sest muidu võib see rikneda.

Selleks, et katlakivi kohvimasinat ei rikuks, tuleb neil teatud aja tagant veefiltrit vahetada. Vahetamine ei ole sugugi keeruline, kuid mitte ka kõige mugavam tegevus. Philips 2200 EP2231 kasutab AquaCleani veefiltrit, millega võib teha kuni 5000 tassi kohvi. Sellise hulga kohvi tarbimiseks kulub väga pikk aeg. Itaalia barista nõuab tavapärase kasutuse korral uut filtrit iga kahe kuu järel.

Philips 2200 EP2231 sobib neile, kes soovivad kvaliteetset kohvi ja masinat, mida on võimalikult lihtne hooldada. Itaallaste De`Longh ECAM 23.460.S on sellega võrreldes hoopis värvikam pill, pakkudes laiemat ja põnevamat kohvivalikut.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.