Klicki 1000 soovitust

Elektritõukekas E-Twow sobib nii lühikesteks hüpeteks kui linna teise otsa sõiduks

Foto: kaader videost

Elektriliikur E-TWOW S2 Booster Plus (hind 899,99 eurot) on moodne liikumisvahend neile, kes tahavad linnas kiiresti edasi jõuda, kuid ei viitsi ummikutes passida või ei taha jalgrattaga autode vahel manööverdada. Elektritõukekas, mille aku kestab kaua, on ühtviisi hea nii lühikesteks otsteks kodust poodi või trenni aga samuti kasvõi linna teise otsa iga päev tööle jõudmiseks.

E-TWOW pakub võrreldes muude mobiilsete transpordivahenditega mugavat paindlikkust ka siis, kui näiteks ilm ära pöörab ja vihma kallama hakkab. Siis pole muud, kui paki tõukekas kokku ja astu bussi, taksosse, rongi või ükskõik millisesse ühistransporti – kokkupandav elektriliikur on lihtsalt kaasa haaratav igale poole.

Samuti pole parkimisega probleemi, sest saad oma liikuri kasvõi kontorisse või koridori parkida.

E-TWOW mobiilne liikumisvahend sõidab ühe laadimisega kuni 30 km, mis on juba selline vahemaa, millest rohkem ilmselt ükski tavainimene päeva jooksul ei kulgegi. Kaalupiirang on 125 kg, seega saavad ka igasuguse rannavormiga täiskasvanud e-tõukerattaga liikuda, meil pole ka järske mägesid, millest mootor jagu ei saaks. Lenksul oleva selge displei pealt saad vaadata nii läbitud vahemaad, kiirust (kuni 30 km/h) kui aku laetust.

Elektrilised tõukerattad on ka meie tänavapilti ilmunud ja mitte edevuse pärast – meilgi on siledaid jalgratta- ja kõnniteid piisavalt, et igapäevaseid liikumisi mugavalt elektri jõul teha ja seda võib soodsate ilmade jätkudes teha suurel osal aastast.

See on Klicki poolt toimetatud ja kureeritud rubriik, kus Klick soovitab oma tootevalikust nutikaid, lahedaid ja huvitavaid asju ning annab nõu.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.