Klicki 1000 soovitust

Huawei Band 3 Pro – taskukohane nutikell, mis aitab trenne jälgida GPS-iga

Kerge, randme järgi joonduv Huawei nutikell näitab nii mobiilile saabuvaid teateid kui aega ning kaardistab sisseehitatud GPS-seadmega väga täpselt sinu treeningurajad ja -ajad.

Huawei Band 3 Pro (hind 79,99 eurot) ei jää pakutavatelt funktsioonidelt ka kallimatele konkurentidele alla, mõõtes täpselt pulssi, treeninguid, sh ujumistreeninguid ja nendega kulutatud kilokaloreid. Aktiivsusmonitor analüüsib ka uneaega, jagades soovitusi, kuidas ennast paremini välja puhata ja hommikuid energilisemalt alustada.

Nutikella kasutamiseks tuleb see Bluetoothi ühenduse kaudu siduda oma telefoniga. Kõige lihtsam on seda teha Huawei Healthi äpiga, mis ise kella üles leiab ja küsib siis nõusolekut telefoni kellaga ühendamiseks. Sellest alates liiguvad andmed automaatselt nutitelefoni. Äpp annab pidevalt ülevaateid kogutud terviseinfost ja analüüsib seda sinu kehale kohandatult.

Nutikella puutetundlik AMOLED-ekraan näitab tavavaates kuupäeva ja kellaaega, väljas valitsevat ilma, käidud samme, Bluetoothi ühenduse olemasolu ning aku laetust. Enama info saamiseks pead viipama ja vajutama menüülinkidel. Kella ekraanivaadet saad ise muuta ning valida endale meeldivaima pakutud valikute hulgast.

Seadme aku kestab üsna kaua, seega ei pea selle laadimisega iga päev vaeva nägema. Samas on laadimine lihtne. Selleks tuleb laadimisotsik asetada kerge magnetklõpsatusega kella külge. teises otsas on micro USB kaabel, mille võib ühendada arvuti või mõne teise toiteallikaga. Aku täis laadides saad seadet muretult kasutada kuni 12 päeva.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.