Huawei P60 Pro – parim mobiilikaamera saab kaaslaseks tasuta nutikella

Sel aastal välja tulnud Huawei uus tipptelefon P60 Pro (hind 1199 eurot) jätkab Hiina telefonitootja traditsioone ja sisaldab kaamerakomplekti, mis lubab isegi mõned suuremad kaamerad koju jätta. Lisaks saad sellele telefonile nüüd tasuta kaasa nutikella Huawei Watch GT3, seega pole enam põhjust trenni pärast muretseda ning kella saab kasutada veel ma hea kaamera kaugpäästikuna.

Huawei kaameratelefon teeb kindlasti ära paljudele suurtele kaameratele just öövõtete kohapealt, sest rakendab tehisintellekti parima pildi välja võlumiseks. Huawei P60 Pro kaamerakomplekt pakub sajakordse suurendusega teleobjektiivi, makrokaamerat, öökaamerat ja veel palju muid kaameraid, mis asendavat terve fotokoti jagu fototehnikat.

Lisaks saab pilte kohe vaadata väga hea kvaliteediga ekraanilt, mis on ka filmide ja mängude jaoks optimeeritud. 6,67-tolline Quad-Curve LTPO ekraan on muutuva värskendussagedusega (1–120 Hz), mis aitab akut säästa. X-True tehnoloogia tagab nii heledates kui ka tumedates piirkondades täpsed värvitoonid ja elutruud detailid ja lahendus on saanud kaks TÜV Rheinlandi värvitäpsuse sertifikaati (Colour Accuracy Dual Certification) värvitäpsuse eest.

Peale selle on Huaweil alati aku päris hästi kestnud ja kuigi P60 Pro ei paku tehnilistes näitajates silmatorkavalt suurt mahutavust, suudab see siiski töötada ühe laadimisega endiselt palju rohkem, kui ühe päeva.

Huawei Watch GT 3, mille aga saab praegu Klickist täiesti tasuta kauba peale (väärtus 189 eurot), on samuti omaette tase nutikellade seas. See küll ei kasuta Androidi operatsioonisüsteemi, kuid Harmony OS sisaldab kõike vajalikku, ka paljud tuntud kellaäpid ja Huawei enda kaardirakendus ning trenniäpid on olemas ning neid saab juurde installida. Lisaks on AppGallery äpipoes veel suur valik tasuta ja tasulisi sihverplaate, mida vahetada. Klassikalise välimisega kell sobib nii trenniks kui tööle ja mujale, isegi vee alla võib sellega minna, sest korpus on veekindel.

Kui nutikell on stiilne ja klassikaline, siis sama saab öelda ka nutitelefoni enda kohta. Selle tagakülg on väga efektne, kaetud justkui kolmemõõtmelise pärlmutterstruktuuriga. Seda on isegi kahju ümbrisega katta, aga selleks võib hästi sobida näiteks mõni läbipaistev silikoonkate.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.