Klicki 1000 soovitust

Juhtmepundar häirib? See kõik-ühes kaabel ühendab kõik mobiilsed seadmed

Kui on vaja pidevalt laadijasse ühendada nutitelefoni või tahvelarvutit, siis ei pea end asjatult väsitama alati õige juhtme otsimisega. Selle asemel, et kaablisegadusega tegeleda ja pusasid harutada, võid soetada hoopis üheainsa kaabli, mis ühendab enamikku vajalikest seadmetest ja on lihtne kaasa haarata.

Cellular Line USB MFI + Micro USB + Type C (hind 24.99 eurot) lubab kasutada kolme ühendust – MFI (Apple´i seadmed), micro-USB ja USB-C. Juhtmekomplekt säästab sind kolme eraldi ühenduskaabli ostust ja muidugi ka hilisemast juhtmepuntrast, mis oleks kaasas kandes väga tülikas. Muidugi aitab selline universaalkaabel ära hoida olukorra, kus on keegi pereliikmetest või töökaaslastest selle õige otsaga juhtme oma vajaduste tarbeks vaikselt pihta pannud.

Hea on ka see, et juhtmekomplektiga kasutad kolme asemel vaid ühte USB pistiku pesa, mistõttu võid kõigi ühes ja samas ruumis asuvate nutiseadmete ühendamiseks leppida väiksema pistikupesade arvuga. Kaabli pikkuseks on üks meeter, mis on paras ulatus seinakontaktist või monitoripesast arvutilauani või reisil olles akupanka kasutades.

Kui tunned, et oled väsinud vedelevast juhtmete sasipuntrast, siis korralik multikaabel kodumajapidamises või reisil on tõesti vajalik abivahend. “Põhipistikuks” on micro-USB, Apple´i ja USB Type-C otsiku saab sellele külge panna juhtme küljes kaasas olevate adapteritega.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.