Klicki 1000 soovitust

Just praegu saad uue arvutiga kaasa tasuta Microsofti kontoritarkvara

Laua- või sülearvutit ostes on järgmine probleem sellele kontoritarkvara leidmine. Arvuti ilma tarkvarata on ainult pool lahendatud probleemist. Praegu aga saab ostetud uue masinaga kaasa tasuta Microsoft 365 kontoritarkvara, mis sisaldab kõiki vajalikke ja tuttavaid programme kontoritööks.

Kui Microsoft 365 nimi tundub tundmatu, siis vihjeks võib öelda, et see on endine Microsoft Office 365, mis muutis nime, kui selle pilveteenuse juurde lisati veel mõnesid lisavõimalusi.

Praegu saab Microsoft 365-ga kaasa 1000 GB tasuta pilvesalvestusruumi, kus hoida oma dokumente ja pilte või kuhu teha arvutist varukoopiaid. Lisaks pakub Microsoft 365 parimaid kontoritöö rakendusi ja täiustatud arvutikaitset kõigi seadmete jaoks. Muuhulgas kaitsevad Microsoft 365 turvalahendused ka lunavararünde eest, laskmata andmeid korraga üle kirjutada.

Microsoft 365 Personal´i komplekti, mis tasuta kaasa tuleb, kuuluvad Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive, Outlook, Publisher ja Access. Lisaks saab Microsoft 365-ga kaasa igas kuus 60 Skype´i kõneminutit tasuta mobiili- või tavatelefoni numbritele helistamiseks.

Microsofti kontorirakendused on kasutatavad igas olukorras: nii arvutisse installides kui ka üle veebi, kui juhtud oma arvutist eemal olema. Pilve salvestatud dokumendid on samuti kättesaadavad mitmest seadmest ja isegi nutitelefonist. Pilve salvestatud faile saab teistega lingi abil jagada ning koos redigeerida.

Iga süle- ja lauaarvuti ostja saab Klickist ühe tasuta Microsoft 365 Personal tarkvara. Kampaania kehtib 13.08.2021 kuni 30.08.2021 või kuni kaupa jätkub. Tasuta tarkvarapakette on piiratud koguses.

Sobiva sülearvuti, millele tuleb kaasa tasuta kontoripakett, saab endale valida siit ning sobiva lauaarvuti siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.