Klicki 1000 soovitust

Kaks telefoni, üks kõrv – kuidas käed vabana rääkida kahe mobiiliga?

Rööprähklemine on praegu moes ja õnneks toetab seda ka handsfree. Jabra Talk on selline seade, mille külge võib üle Bluetoothi ühendada korraga kaks seadet. Olgu need siis kaks telefoni, telefon ja tahvel, telefon ja arvuti või mõni muu kombinatsioon neist.

Jabra Talk ühendatakse enne mõlema seadmega ja see suudab püsida ühenduses korraga kahe mobiiliga – kui helistatakse ühelt telefonilt, saab kõne vastu võtta ja kui samal ajal veel tuleb kõne teiselt, antakse sellestki teada.

Pea kõik tänapäeva handsfreed oskavad häälega märku anda, kui aku hakkab tühjaks saama, tuleb mõni sõnum või muu teade. Nii teeb ka Jabra Talk. Samuti on ühe korraliku handsfree varustuses mõne virtuaalse assistendi toetamine. Jabra toetab Google Assistant´i ja Sirit.

Kõik kõned, mis tulevad telefoni HD kvaliteediga, edastatakse ka kõrva üle Bluetoothi parema kvaliteediga. Mürasummutus aga eemaldab mikrofoni jõudva taustamüra.

Kuid lisaks kõnede vastuvõtule on handsfree´l ka muid kasulikke omadusi. Näiteks võib Jabra Talk ette lugeda autonavigaatori teejuhiseid, mängida mobiilist Podcaste ja muusikat. Selleks, et handsfreed vajada, ei pea olema autoomanik – seade on kasulik nii jalgrattaga liikujale kui lihtsalt jalgsimatkajale. Samuti kõigile neile, kes kätega tööd teevad ja igal ajal ei saa telefoni järgi haarata.

Ülikerge ja kindlalt kõrva küljes hoidva sangaga Jabra Talk kestab ühe laadimisega kuni 6 tundi kõnelemist või 8 päeva ootel olles, Klicki poes maksab see seade praegu 35,99 eurot ehk on 12 protsenti soodsam kui tavaliselt.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.