Klicki 1000 soovitust

Kõik ekraanid käe juures: mänguriklaviatuur, mis jätab vaatevälja ka tahvli ja mobiili

Mänguelamust parandab tunduvalt korralik klaviatuur, kuid lisaks klahvimugavusele aitab see teha mitut asja korraga, ilma et peaksid end ühelt tegevuselt teisele lülitama.

Mänguriklaviatuur Roccat Skeltr (hind 179,99 eurot) näitab erinevates värvides helendavat klahvistikuvalgust, kuid „tulede ja vilede“ all peitub mitmeid muidki võimalusi, mida esmapilgul aimatagi ei oska.

Klaviatuur on ühendatav tahvelarvuti või nutitelefoniga, millele võid mängu ajal kiirelt ümber lülituda, et kirjutada sotsiaalmeediasse sõnumeid, helistada või võtta vastu kõnesid. Seadmed saad asetada enda ette klaviatuuri peale vastavasse sahtlisse. Sellisel juhul näed neid hästi ja ei pea pilku mängu ajal kuhugi kõrvale pöörama.

Telefoni laadimiseks on klaviatuuri tagumisel küljel olemas USB-kaabli pesa. Seal asuvad ka sisendid kõrvaklappidele ja mikrofonile, seega ei pea neid kinnitama eraldi arvuti korpuse külge, mis võib asuda kuskil ebamugavalt kaugel. Kaasas on ka ergonoomiline randmetugi.

Klaviatuuri klahvid on kerged ja liiguvad väga vaikselt. Mõnele see meeldib, mõnele võibolla mitte nii väga, kui on soov vajutustest paremat tagasisidet saada. Kuid klahvidele saab keerata valjust juurde vastava tarkvara abil.

Nii et tegemist on mängurile igati sobiva instrumendiga, mis teeb arvutimängude mängimise ülimalt mõnusaks. Eelkõige tänu sellele, et mitmeid teisi tegevusi on mängu kõrvalt mugavam teha.

Lühikese ülevaate klaviatuurist leiad siit videost:

Vaata ka, kuidas suunata sissetulevad kõned kõrvaklappidesse:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.