Klicki 1000 soovitust

Kõik ühes presskann – enam lihtsamaks minna ei saagi

Neile, kes ei valmista kohvi mõnes udupeenes automaadis, vaid eelistavad vana head presskannu, on nüüd hea uudis. Ka presskannukohvi tegemisel on elu  mugavamaks läinud.

Presskannuga kohvi valmistamiseks oli teatavasti vaja kannu ennast ning eraldi veekeetjat, mis tundub sedavõrd elementaarne, et raske on unistada siin veel mugavamast ja lihtsamast lahendusest. Kui aga mõelda veidi “kastist väljas”, siis loomulikult saab ka sellist kohvivalmistamist veelgi lihtsamaks teha.

Geniaalselt lihtne toode – Brandti elektriline presskann, (hind 59,99 eurot)  ühendab endas kaks köögiseadet: kiirkeetja ning presskannu. Nii võib kohvisõber kiirkeetja jagu köögis ruumi juurde saada ning vabaneda tüütust keeva veega õiendamisest, mis hommikul unise peaga sugugi ohutu pole.

Kann on valmistatud klaasist ning mahutab ühe liitri. Seega sobib see ka väiksemasse kontorisse, kus kustutab hommikul kiiresti töötajate esmase kohvinälja.

Brandti elektriline presskann lülitab ennast peale kohvikeetmist automaatselt välja.

Kui kaalud veel uue kohviseadme soetamist, siis tasub vaadata seda videot, mis näitab, kui mugavaks kohvisõbra elu uus toode võib muuta:

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.