Klicki 1000 soovitust

Kokkumurtav mobiilihoidja, mida on lihtne kasvõi taskus kaasas kanda

Kergelt kokkupandavat mobiilihoidjat on lihtne kotti või taskusse pista ja endaga pidevalt kaasas kanda, sest see ei võta palju ruumi ja on kaalult ülikerge.

Tahvelarvutitest ja mobiilidest on saanud televiisorite miniversioonid, millest hea ja mugav videoid ning telesaateid reisil olles või kodust väljas vaadata. Paljudele on väikesed ekraanid ka vajalikuks töövahendiks lisaekraanina laual, millest üksi või kolleegidega midagi vaadata. Selleks, et ekraan ilusti püsti seisaks, ongi mugav kasutada mobiilihoidjat.

Cellular Line Universaalne mobiilihoidja (hind 5,99 eurot) sobib erinevate tootjate mobiilide, tahvelarvutite, e-raamatute või pisema mobiilse ekraani hoidmiseks. Sellele saab seadme paigaldada nii, kuidas ise soovid – kas horisontaalselt või vertikaalselt, samal ajal mobiili mugavalt laadides. Nii võid puhata käsi ja jätkata oma lemmiksaate vaatamist või raamatu lugemist nö käed-vabana.

Mobiilihoidjat võib kasutada ka telefoni või iPadi hoidjana, et need oleksid alati kindlas kohas, mitte suvaliselt kuhugi kapinurgale jäetud. Teavad ju paljud omast käest, kuidas asjad kipuvad kaduma ja nende otsimine võtab tihti liiga palju kallist aega.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.