Klicki 1000 soovitust

Kolm efektset mängurihiirt, millega võita

Muidugi saab arvutimänge mängida ka tavalise kontorihiirega, kuid raske on konkurentsis püsida, kui teistel mängijatel on tundlikud ja kiired mängurihiired. Siin on valik kolmest väga heast hiirest, mis aitavad lisaks võitmisele ka sinu mängukohta valgustusega efektsemaks muuta ning sobivad kingituseks nii iseendale kui sõbrale. Muidugi saab nende hiirtega ka kontori- ja kujundustöid teha.

SteelSeries Rival 310 – 59,99 eurot

Steelseries´i mängurihiir on nagu teisedki LED tuledega, mis värvi muudavad, kuid põhiline, mis hiire juures rolli mängib, on muidugi mugavus ja täpsus. Hiir kasutab TrueMove3 sensorit 12 000 DPI tundlikkusega, mis tähendab, et hiirekursor ekraanil liigub praktiliselt samaaegselt hiire liikumisega ja ei jää hetkekski maha. Suur täpsus on suurtel ekraanidel mängides väga oluline.

Tegemist on e-spordi täpsusklassi hiirega, mille sensorit nimetataksegi üks-ühele sensoriks – kõik see, mismoodi liigutad käega hiirt, kandub kohe viivituseta ka ekraanile.

Spetsiaalse materjalivalikuga on saavutatud korpuse kergus ja sõrmesõbralikkus, külgedel asuv libisemiskindel silikoonkate tagab kindla haarde. Külgedel on veel kaks navigatsiooninuppu, peal kahe klahvi vahel rullik ja kiiruse valimise nupp. Kokku on seadmel kuus nuppu, mille vastupidavus on tootja lubadusega kuni 50 miljoni klõpsu.

Kingston HyperX Pulsefire Surge – 59,99 eurot

Kingstoni hiir on veelgi tundlikum – 16 000 DPI, pakkudes samas ka väga efektset RGB LED valgustust. Tippkiiruse saavutab seade siiski arvutis oleva tarkvaraga koostöös, “loomulik” kiirus on DPI nupuga valitav: 800, 1600 või 3200 DPI. Hiire LED-tuled võivad põleda ükskõik millises värvitoonis ja vahetada värve, tegemist on kvaliteedilt ja kiiruselt mängumaailma Ferrariga.

Salvestada saab kolm seadistusprofiili, nii et võid hiirt vajadusel sõprade ja pereliikmetega jagada ning nad ei pea iga kord hakkama hiire tundlikkust ja värve oma käe järgi uuesti seadma.

See hiir on samuti kuue nupuga ning ergonoomilise korpusega, et pikemat aega mängides käsi ära ei väsiks.

Roccat Kone Aimo RGBA – 65,99 eurot

Roccati mängurihiir on kõige kallim ja välimuselt kõige efektsem, kuid täpsuseks samuti 12 000 DPI ja kiirus omas klassistpäris hea, sobides e-spordi mängijatele tähtsamatele turniiridele. LED-valgustus sobib ka avalikuks eksponeerimiseks, sest seda saab seadistada erinevateks valgusmängudeks. Oma pead ei pea aga nendega vaevama, sest kui ei taha sellega tegeleda, on valmisrežiimid samuti olemas, mis näevad ilusad välja.

Sensorit, mis tagab tipptasemel täpsuse, kutsutakse “öökullisilmaks” ja see on valmistatud tuntud sensoritegija PixArti poolt. Tundlikkust saab seadistada vahemikus 100-12000 DPI, mängimisel soovitatakse siiski optimaalseks väärtuseks 400-3000 DPI.

Pöidla juurest leiab kolm suurt lisanuppu – kaks kohe pöidla kohalt, üks pöidla alt. Juhtimiseks on kokku 12 nuppu, mille hulka kuuluvad ka rulliku alla vajutamine või vasakule-paremale kallutamine.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.