Klicki 1000 soovitust

Kolm head mängurikõrvaklappi – millal millist valida?

Mängurikõrvaklappidega on põhimõtteliselt nagu kinnisvaraga: kolm kõige tähtsamat omadust on mugavus, mugavus ja mugavus (nii nagu kinnisvaral asukoht, asukoht ja asukoht). Kuid midagi on siiski veel lisaks vaja tähele panna, kui sul on mängides oma eelistused. Vaatame, mida pakuvad need kolm väga head mängurikõrvaklappi, millest igaüks on veidi erinev.

Kingston HyperX Cloud Alpha – 99,99 eurot

Need Kingstoni kõrvaklapid on piisavalt suured ja pehmed, et tekitada paras eraldusmüür mängu ja päris-maailma vahel. Suured üle kõrva klapid on ülimalt pehmete äärtega ja end kõrva kuju järgi vormivad, mikrofoni saab painutada sobivasse asendisse või üldse eemaldada. Lisaks aitab mikrofon ka müra summutada, et tõesti mingid välised hääled mängu ei segaks.

Kõlari unikaalne mitmekambriline süsteem tagab paremad ja sügavamad bassid, mis muudest klappidest selgelt eristuvad, keskmiste ja kõrgemate sageduste jaoks on aga eraldi kamber.

Juhtme küljes on väike mugav pult, mis mänguriklappidele alati kasuks tuleb – sealt saad sekundiga mikrofoni välja lülitada või helivaljust reguleerida.

Cloud Alpha sobib praktiliselt kõigi mänguseadmetega – PC, PS4, Xboxiga jne. Sobiva ühenduse tagab 3,5 mm pistikuga kaabel.

Razer Kraken – 79,99 eurot

Tagaajamis- ja lahingumängudes on ülioluline teada, mis suunast heli tuleb. Samuti on tähtis, et iga krõps või samm oleks selgelt kuulda. Razer Kraken pakub 7.1 kanaliga ruumilist heli, mida kuuldes tead täpselt, millisest suunast on heli pärit. Seda omadust toetatakse 64-bitise Windows 10 platvormil.

Uuel Krakenil on tugevdatud ja kohendatud sanga, mis hoiab klappe nüüd kindlamalt paigal ja on mugav ka väga pikkadel mänguseanssidel. Kuularite polstriteks on aga jahutava geeliga täidis, mis aitab ära hoida klappide ja koos sellega ka pea soojenemise.

Paljudel mängijatel on prillid, nende jaoks pakuvad kõrvapolstrid spetsiaalseid läbiviike.

Kardioid-mikrofon on mängudes sobilik ainult sinu enda hääle läbilaskmiseks, taustalt kostuvad helid summutatakse ära.

Skullcandy Crusher Wireless – 169,99 eurot

Kui usud juhtmevabadusse muude seadmete puhul, siis pole mingit põhjust end siduda ka kõrvaklapijuhtmete külge. Skullcandy klapid on nii juhtmevabad kui ka mikrofonivarre-vabad, sest mikrofon on kuulari juures sisseehitatuna olemas.

Aku peab mänguriklappidel kestma eriliselt kaua, sest pole mõeldav, et keset kõige põnevamat hetke äkki klapid vaikivad ja akud on tühjaks saanud. 40 tundi peaks olema piisavalt pikk aeg, et isegi mitu mängu järjest ära mängida ja siis vahepeal kiirelt laadida. 10 minutiga saab 3 tundi lisa-aega kiirlaadijaga laadides.

Ka neil klappidel on võimas bassiesituse süsteem, mis lubab mängu mitte ainult kuulda, vaid ka lausa füüsiliselt kõrvadega tunnetada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.