Klicki 1000 soovitust

Kolm head veekindlat kõlarit, mida sel suvel välja kaasa võtta

AQL Hurricane kõlar

Kuiv aeg on läbi saamas, niiskus tikub õhtutesse ja väljas olles peab valmis olema tüüpilise Eesti suve ootamatuteks vihmavalinguteks. Kui kuulad väljas muusikat kas ise või väiksema seltskonnaga, on nüüd vaja head veekindlat kõlarit. Neist kolmest peaks leidma endale sobiva.

AQL Hurricane – 59,99 eurot

Sel kõlaril on IPX7 veekindlusklass, mis tähendab, et korpus kannatab sukeldumist kuni ühe meetri sügavusse vette. Kõlari heli on täiustatud ka puhtalt kõnede vastuvõtmiseks Bluetoothiga ühendatud nutiseadmest.

Aku kestab kuni 10 tundi ja korralik suur bassielement tagab mahlaka kõla ka sügavamate bassidega igas suunas. Küljel on nupud helivaljuse juhtimiseks, kuid seda saab teha ka nutiseadmest. 20 W võimsus tagab sobiva helivaljuse isegi suuremas elutoas ja terrassil või basseini ääres.

JBL Go 2 – 27,99 eurot

Kui otsid midagi nii kompaktset, mille saaks kasvõi taskusse pista ja alati kaasa võtta, siis JBL Go 2 on sobiv valik. Lisaks JBL-ile omasele korralikule helikvaliteedile saab peale Bluetooth-ühenduse kõlariga ühendada ka kõik sellised seadmed, millel on vaid juhtmega heliväljund. Aku kestab viis tundi, veekindlus on samuti IPX7 klassist ehk kannatab sukeldumist kuni meetri sügavusele. Sellegi kõlariga on võimalik teha käed-vabad kõnesid.

Küljel on juhtnupud, kõlari võimsus on 3 vatti.

JBL Charge 4 – 139,99 eurot

Kui soovid ühest veekindlast kõlarist võtta maksimumi ja kasutada seda suvisel olengul muusika mängimiseks, kahe telefoniga korraga ühendamiseks või nutiseadmete laadimiseks, siis suur ning suviti väga populaarne JBL-i mudel Charge 4 on see, mida ilmselt oledki otsinud.

Aku kestab sel kõlaril 20 tundi, kuid lisaks saab seadet kasutada ka akupangana teiste nutiseadmete laadimiseks.

Kõlari veekindlus on IPX7, mis, nagu teistelgi kõlaritel siin, on piisav sukeldumiseks kuni meetri sügavusele vette.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.