Klicki 1000 soovitust

Kõrvaklapid, mis toovad juhtmevaba kevade

Kevadiselt ere päike soodustab nii kodus kui väljas jalutades hea muusika kuulamist. Pikkadeks jalutuskäikudeks või ka sportimiseks sobivad Bluetooth-ühendusega juhtmevabad kõrvaklapid AQL Astros (hind 39,99 eurot) lisavad värvi nii välimusse kui muusikakuulamisse.

Mõnusalt pehme polstriga ja mugavad undeground-stiilis klapid pakuvad puhast heli ja korralikke basse, sest kuularielemendid on suured ja võimsad. Ühendades klapid nutitelefoniga, ei maga muusika kuulamise ajal maha ka sissetulevaid kõnesid, sest sisseehitatud mikrofoniga saab igal ajal vastata kõnedele või helistada vajalikele kontaktidele, ajades nii oma isiklikke kui tööasju.

Juhtmevabade kõrvaklappidega ei pea laadimisele kuigi tihti mõtlema, sest aku kestab järjest kuni 33 tundi. Kasutades klappe kõigest mõned tunnid päevas, jätkub neist mitmeks päevaks või isegi rohkem kui nädalaks. Kui klappide aku on märkamatult tühjaks saanud, piisab 15-minutisest kiirlaadimisest, et muusikat jätkuks jälle kolmeks tunniks.

Klapid teeb eriti kasutajasõbralikuks see, et neid saab mugavalt kokku voltida ja kaasa võtta, kuhu iganes soovid. Valida saad musta, valge või hoopis sellist värvi mudeli:

See on Klicki poolt toimetatud ja kureeritud rubriik, kus Klick soovitab oma tootevalikust nutikaid, lahedaid ja huvitavaid asju ning annab nõu.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.