Lapse digikaamera: teeb lihtsasti pilti nii pildistajast endast kui teistest

Kaameraga pildi tegemine on hoopis mugavam, kui nutitelefoniga ja tuletab lastele meelde, et kunagi tehtigi fotosid ju eraldi kaameratega. See lastepärane mudel Denver KCA-1350 (hind 39,99 eurot) on väga soodsa hinnaga ning tänu omapärasele konstruktsioonile võib sama objektiiviga pildistada nii ennast kui teisi.

Nimelt võib kaamerasilma pöörata nii esi- kui tagaküljele. Kui objektiiv suunab ettepoole, saab pildistada teisi. Pöörates aga selle tagaküljele, kus asub ekraan, on väga mugav ise-end ja sõpru grupifotole saada, nähes samal ajal ekraanilt, kui palju jääb kaadrisse.

Kaameral on kahetolline ekraan, kust näeb ka tehtud pilte, salvestada saab päris suuri 40-megapiksliseid fotosid või filmida Full HD kvaliteediga (1920 x 1080 pikslit) videoid. Isegi suurenduse funktsioon on olemas: saab teha kuni neljakordset suumi.

Kuna tegemist on ikkagi laste kaameraga, ei pea seda aparaati kasutama vaid mornide dokumendikaadrite tegemiseks. Kaasas on 15 multifilmilikku fotoraami, mis pärast pildistamist kaameras fotole lisatakse, samuti saab kasutada instagramilikke filtreid ja kümmet fotoefekti pildile omapärase ilme andmiseks.

Isegi mängud on olemas. Jah, kaamerast saab mängida viit erinevat mängu.

Nupud ja korpuse kuju on tehtud väikeste näppude jaoks mugavaks.

Fotoaparaat on USB kaabliga laetav, sel on 400 mAh aku. MicroSD kaardile saab salvestada kõik pildid ja videod ning need arvutisse tõsta. Mälukaarti pole komplektis kaasas.

Vastupidava ümarate äärtega kaamera saab igale poole kaasa võtta, sest see on parajalt pisike: 5,5 x 8,8 cm.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.