Klicki 1000 soovitust

Macbook Air pole enam kallis – nüüd alla 900 euro

Kui oled otsinud omale kerget, võimsat ja stiilset sülearvutit, aga Macbook Airist vaatad mööda ainuüksi hinna pärast, siis nüüd pole selleks enam mingit põhjust. Kui eelarve piiriks on näiteks 900 eurot, siis kerge Mac mahub ilusti sinna sisse.

Sülearvuti Apple MacBook Air 13 (hind 899,99 eurot) on õhukese ja tugeva nn unibody korpusega, mis tähendab, et see on ühest alumiiniumitükist välja freesitud ja väga tugev. Samas lubab selline tehnoloogia teha korpuse piisavalt kerge ja õhukese, et tulemuseks oleks mugavalt kaasavõetav 1,7 cm paksune sülearvuti. Macbook Air kaalub vaid 1,35 kg.

1440 x 900 piksline ekraan on 13,3-tollise diagonaali juures just sellise paraja punktitihedusega, et normaalselt töökauguselt keskmist inimsilma enam pikslid ei häiri.

Üheks olulisimaks omaduseks Macbooki valides on olnud juba pikka aega selle aku tööiga. Macbook Air kestab kaua ning ilma laadimiseta saab teha tööd kuni 12 tundi.

Kui oled olnud pidev Windowsiga PC kasutaja, siis üleminek MacOS-ile kulgeb nüüd reeglina üsna valutult, kuna kasutajasõbralikud kontoriprogrammid on lihtsasti selgeks õpitavad või siis enamasti polegi vaja palju ümber õppida.

Foto- ja videotöötluse puhul hindavad profid just Mac´e parimateks. Kui PC-s pidid meediaprogrammid ise ostma või kuskilt tasuta tarkvara välja otsima, siis Mac-is on meediaga tegelemiseks kõik vajalik kohe olemas ja väga rikkalikke kasutusvõimalustega. Võid hakata iseseisvalt pilte töötlema või videot monteerima, samuti saad hakata kasutama juba varasemast tuttavaid kontoriprogramme, mis on olemas ka MacOS-i jaoks.

Kui tegeled palju kirjutamisega, on Macbook Airil veel üks eelis – väga mugav madalate klahvidega klaviatuur. See on nüüd üle võetud ka paljude PC-de tootjate poolt, kuid Macil on endiselt üks parimaid klahvistikke, millel kiirelt kirjutada.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.