Klicki 100 soovitust

Nutikell alla 30 euroga – mida selle eest saab?

„Nii, tänasest hakkan sporti tegema.“  Sellist lauset korratakse ikka ja jälle ja siis jääb kõik mõne kalli spordivarustuse taha pidama. Kui tahad oma aktiivsust jälgida, siis lihtsale nutikellale ei pea palju kulutama. Aitab mõnekümnest eurost.

Alustav sportlane peaks kindlasti jälgima oma aktiivsust – kulutatud kaloreid ja samas mõõtma, kas päeva jooksul ikka soovitud hulk samme koguneb, et liiga äkilise suvise koormuskasvuga tervisele mitte liiga teha või esialgse hurra järel taas istuma ei jääks. Algaja entusiasmiga on lihtne end üle pingutades rebestada või kiiresti oma eesmärgid unustada.

Seega võiks omale trennikaaslaseks hankida soodsa aktiivsusmonitori-nutikella. Kuigi nutikellade hinnatase on tekitanud ettekujutuse, et hea aktiivsusmonitor on ka ilmselt üsna kallis vidin, ei vasta see juba ammu iga kord tõele. Jah, väga kalleid mudeleid on loomulikult ka olemas. Ent algajale pole ju tarvis kohe neid lõputuid võimalusi, mida nood pakuvad.

Väikese kuluga saab alustav sportlane täiesti rahuldava seadme alla 30 euroga, mis muuhulgas ka äratab diskreetselt ja saadab mobiiliteadete meeldetuletusi randmel vibreerides.

Point of View SmartWatch A2 (hind praegu 29,99 eurot) on värviekraaniga paljude funktsioonidega nutikell, mis on heaks täienduseks mobiilikasutajale nii igapäevastel toimingutel kui ka aktiivsuse jälgimisel. A2 aitab kõnesid mobiililt vastu võtta, näitab värvilisel ekraanil kellaaega, edastab mobiililt teateid, töötab mobiilikaamera kaugpäästikuna, loendab samme, näitab telefoniraamatut ja valvab und, registreerides une pikkuse ja kvaliteedi. Lisaks pakub kell kalendrit, kalkulaatorit, diktofoni funktsiooni ja palju muud.

Forever SB-110, mis maksab vaid 24,99 eurot, aga on veelgi askeetlikum abiline. Sellel puudub ekraan, mida asendavad kolm LED-i. See tagab ülipika aku tööaja 15-25 päeva ning sportima minnes ei pea muretsema ka vihma pärast, sest seade on veekindel.

Kogu nutikella juhtimine ja tulemuste vaatamine käib nutitelefonist, mille jaoks on olemas äpid nii Android 4.4 kui iOS 8.0 või uuematele operatsioonisüsteemidele. Ühendus mobiiliga on tagatud Bluetooth 4.0 abil.

Kõigi nutikellade-aktiivsusmonitoridega saab tutvuda siin.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.