Klicki 1000 soovitust

Odav nutikell nii kontorisse kui trenni: Androidiga Ticwatch C2

Nutikellad, eriti aga Androidiga on tavaliselt olnud üsna kallid – isegi keskmisest mobiilist kallimad ja aku kestab napilt ühe päeva. Mobvoi nutikell Ticwatch C2 aga toob Androdil põhineva kella hinna sinnakanti, kus parimatel pulsikelladel ning aku kestab samuti mitu päeva, kuigi Ticwatchil on samal ajal ere värviline ekraan.

Seega võib öelda, et 199,99 eurot maksev Ticwatch C2 on kõrvaldanud kaks suuremat Androidiga nutikellade puudust ja säilitanud selle kõik eelised: operatsioonisüsteemiks on Google´i Androidil põhinev Wear OS oma suure hulga installitavate äppidega, ekraan on värviline ja vahetatavate erinevate sihverplaatidega, sisseehitatud GPS träkib täpselt trenne ja aktiivsust ning pulssi mõõdetakse pidevalt, 24 tundi päevas.

Muidugi on trenniks ja kontoritööks vajalik veel ka veekindlus (Ticwatch C2-ga saab isegi ujuma minna), äppide teadete kuvamine ja kõnedele vastamine, käekellalt saad ülevaate nii kohtumistest, sõnumitest kui kõigist muudest vajalikest teadetest, mida tahad kellalt näha. Google´i hääljuhtimisega võid oma igapäevaseid asju telefonis juhtida mobiili põuest või kotist välja võtmata.

Kasulikest mobiiliäppidest saad oma kella installida näiteks trenniäpi Strava, kaardiäpi Google Maps, mis ümmargusel sihverplaadil kaarti ja asukohta näitab, muusikaäpi Spotify, Uberi taksoäpi, Facebook Messengeri ja veel palju muidki äppe, mis Google Play poest saadaval on.

Kella korpus on metallist ja tugev, rihm stiilsest nahast. See ei näe välja nagu sporditräkker, vaid sobib ka soliidsemasse keskkonda, nii kontserdile kui kontorisse. Seega võib Ticwatch olla käe peal kogu aeg – igas olukorras saab mõne Wear OS-iga ühilduva äpiga kella kasulikult ära kasutada.

Vaata lähemalt videost, mida nutikellaga teha saab:

Märksõnad: , , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses