Ostsid asja, mis saab edasi? Siin on neli teenust, mida tehnikavidina omanikuna vajad

Foto: (CC) Michal Jarmoluk, Pixabay

Vajaliku tehnikavidina ostmine teeb rahulikuks, kuid edasi tuleb hakata vanast seadmest vabanema, uut seadistama, muretsema lisagarantii pärast või kui tahad sõbrale sama head asja kinkida, siis vaata siia. Siin on neli head teenust, millega saab oma ostu täiuslikumaks muuta ja kõik need küsimused ära lahendada.

Kui oled uuendamas oma liiga vana seadet ja tahad näiteks aeglaseks või väikseks jäänud nutiseadme vahetada uue vastu, pole kindlasti õige tegu vana mobiil prügikasti visata. Kui sel on veel jõudu ja töötab korralikult, võib see mõnele teisele kasutajale sobida. Kui tõesti ei tööta, saab vanast elektroonikast kätte hulga väärismetalle ja muid materjale, mida tootmises taaskasutada. Tehnika pole prügi – vaata tagasiostukalkulaatorist, kui palju sulle selle eest makstakse. Tagasi saab tuua sülearvuteid, tahvelarvuteid, telefone, nutikellasid, mängukonsoole, Apple AirPodse, Apple´i arvuteid iMac, Apple TV-sid. Uue seadme võib niimoodi osta vana seadme väärtuse võrra soodsamalt.

Kui ostsid uue arvuti, järgneb selle seadistamine, tarkvara installimine, vanast arvutist andmete ümbertõstmine ja suuremate kodumasinate puhul ka paigaldamine. Kas saad selle kõigega ise hakkama? Kindlasti osavate kätega inimesed suudavad enamuse seadistusi ära teha, kuid on neidki, kes ei oska või kelle aeg kuluks pigem muuks kasulikumaks tegevuseks, kui arvutis või nutitelefonis mässamiseks. Selle töö saab anda Klickile, kus seadistatakse nii arvuteid, telefone, kodumasinaid kui muid seadmeid. Võid kohe tellida ka arvuti puhastusteenuse, mis hoiab masina esimese kahe aasta jooksul korras. Muidugi tasub teenusena oma uuele telefonile ka kaitsekile või kaitseklaas ekraanile paigaldada.

Foto: (CC) & Peter Skitterians, Pixabay

Kui sinu käes kipuvad asjad tavalisest kiiremini katki minema või tahad lihtsalt rahulikumalt magada, kartmata vidinate elukäigu pärast, siis tasub ostu ajal võtta uuele asjale juurde lisagarantii ja kindlustus. Esimene kaitseb võimalike seadme enda vigade eest, teine aga siis, kui kasutades mõni õnnetus juhtub. 90% kahjujuhtumitest tekivad kas mahakukkumisel või vedelikega kokkupuutel. Garantii ja kindlustus koos aga tagavad enesekindluse pea igas olukorras, sest kahju saab alati hüvitatud.

Kui aga sõber küsib mõne sinu uue ostu kohta “kust said? Tahaks endale ka sellist!”, siis tee talle seda rõõmu näiteks järgmisel sünnipäeval või mõnel muul tähtpäeval kinki tehes.

Kui ei tea, mis värvi, mis tehniliste näitajatega või millist seadet sõber täpsemalt tahab, on parim kink kinkekaart. Sellega saab osta just iseendale parima ja sobivaima kingituse. Kinkekaaarte on võimalik valida viiest eurost saja euroni, muidugi saab neid võtta mitu ning hinnalisemate kaartidega kehtib ka maksmise jaotamine mitmeks osaks kuumaksuna.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.