Klicki 1000 soovitust

Puutetundlikud juhtmeta nööpkõrvaklapid, mida saab uhkusega kanda

Pehmelt kõrva sisemusega kohanduvad juhtmeta kõrvalklapid on väga kasutajasõbralikud ja stiilse vutlariga, kuid võtavad kotis rohkem ruumi, kui mõned teised kapselkõrvaklapid.

Kuid mugavusest olulisemgi on muusika kvaliteet, vee-, niiskus- ja tolmukindlus ning kuidas me need kõrvas välja näevad, kui minna sportima jooksurajale, reisima või lihtsalt kaubakeskusesse ostma.

Kõrvaklapid PaMu Scroll PLUS (hind 79,99 eurot) vastavad oma tehnilistelt omadustelt ka keskmisest nõudlikuma kasutaja ootustele. Klappe on mitut värvi, kuid neid kõiki ühendab stiilne eristuv välimus.

Puutetundlike pindadega nööpkõrvaklappidega saab reguleerida muusikat ja võtta vastu sissetulevaid kõnesid. Need ühilduvad lisaks virtuaalsete assistentide Siri ja Google Assistantiga, mille kasutamiseks tuleb koputada kaks korda vasakule kõrvaklapile. Nii saab klappe kasutada käed vabalt, andes muusika otsimiseks ja mängimiseks või heliseadete muutmiseks häälkäsklusi.

Pole vahet, millist spordiala harrastad, võid vabalt rassida jõusaalis, joosta pargis jooksurajal või pikki basseinipikkusi ujuda, kõrvaklapid peaksid igal juhul kindlalt kõrvas püsima. Kehaniiskus ega basseinivesi pole neile kahjulikud.

Omaette vaatamisväärsus on laadimiskarp, kus saab nööpkõrvaklappe hoiustades neid ühtlasi ka laadida. Ilma karbita peavad klapid muusikat järjest kuulates vastu kolm ja pool tundi, laadimiskarbiga koos kuni kümme tundi. Laadimiskarpi võib omakorda laadida USB kaabliga, kuid olemas on ka laadimisalus, millele saab silinderja kapsli püsti laadima panna.

Klappe rahastati alguses ühisrahastusest ning kuna rahvale idee meeldis, annetati piisavalt raha, et idee tootmisse viia.

Vaata inglisekeelset ülevaadet kõrvaklappidest siit:

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.