Klicki 1000 soovitust

RIFF Wireless: kümme minutit laadimist annab muusikat tundideks

Mobiilidel ja arvutitel on kiirlaadimine juba mõnda aega, miks ei peaks siis ka kõrvaklapid kiiresti laadima? Tavaliselt avastad ju viimasel hetkel enne väljaminekut, et akud on tühjad ja siis polegi rohkem aega kui kümme minutit.

Kõrvaklapid Skullcandy RIFF Wireless (hind 49,99 eurot) ongi just sellised, mis töötavad juhtmevabalt ning juba kümneminutilise laadimisega saad kaks tundi kuulamisaega. Lisaks sellele sobivad need klapid väga hästi igapäevaseks kasutamiseks ka oma vastupidavuse, pika tööaja ning mugavuse poolest.

Nutitelefoniga käib ühendamine üle Bluetoothi, aku kestab täislaetuna kuni 12 tundi ja RIFF Wirelessi saab kasutada ka käed-vabad seadmena mobiilikõnedele vastamiseks – need on selle seadme põhilised parameetrid. keerulisem on kirjeldada kasutusmugavust, kuid Scullcandy üle kõrva käivad kõrvapadjad on pisut teistsugused, kui mõnedel teistel klappidel. Mugavuse tagavad siledad ja pehmed kõrvapadjad, mis kohendavad oma kuju kõrva järgi.

Reisile on neid klappe samuti hea kaasa võtta, sest sanga saab kokku voltida nii, et RIFF Wireless võtab pagasis üsna vähe ruumi. Kui aku tühjeneb, töötavad klapid ka tavalise 3,5 mm kaabliga.

Vaata lähemalt RIFF Wirelessi omaduste kohta sellest videost:

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.