Klicki 1000 soovitust

Rohkem mängu, vähem kellasid-vilesid: Kingstoni klaviatuur keskendub põhilisele

Ehkki paljud mänguriklaviatuurid on efektsed, ohtrate lisanuppude, RGB valgustuse, USB läbiviikude ja muude lisavidinatega, on muutunud aina olulisemaks trendiks ka kompaktsed, lisaefektideta tõsised klaviatuurid. Põhiline, et oleks kerge ja lihtne kaasa võtta ning et mehaanilised klahvid käiksid kindlalt ja täpselt.

Mänguriklaviatuur Kingston HyperX Alloy FPS Pro (hind 79,99 eurot) ongi just selline kompaktne klaviatuur, mis meeldib neile mänguritele, kellel vaja oma varustust vahest ka kaasas kanda. Klahvistiku ümber mingeid suuri ääri pole, samuti puudub efektvalgustus, kuid klahvide sümbolid on siiski valgustatud, et ka üsna hämaras näeks, kus miski klahv asub.

Kingston ühendub arvutiga 1,8 meetri pikkuse USB kaabli abil. Seade on kompaktne ja kerge ja selleks, et mõõtmetes veelgi kokku hoida, on vanemal mudelil paremal asunud numbriklaviatuur uuel Pro mudelil juba kadunud.

Mehaanilised klahvid on täpse käiguga ja hästi tunnetatavad, kuid mingit väga suurt sensatsiooni selles pole – Kingston on kogu aeg selliseid korralikke mänguriseadmeid teinud. Vastupidavus on ka teada-tuntud: klahvid kannatavad 50 miljonit vajutust, nagu laborikatsetega välja selgitati ning kõige enam kasutatavad ja kuluvad klahvid on eraldi tugevdustega.

Taustavalgustus kumab läbi klahvisümbolite ja on punast värvi – seda värvi muuta ei saa, küll aga saab kasutada kuut erinevat ühevärvilist valgusefekti.

USB kaabel on klaviatuuri küljest eemaldatav. Klahve on vaid 87 ja kokku kaalub seade 900 grammi.

Vaata lähemalt Kingston HyperX Alloy FPS Pro kohta sellest videost:

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.