Klicki 1000 soovitust

Soodsad suvetelerid suurde maamajja või väiksesse suvilatuppa

Interneti ja koduse teleteenuse saab lihtsalt kaasa võtta ka oma suveresidentsi, kuid millega seal vaadata? Siin on kaks head varianti: kompaktsem ja soodsam suveteler kitsamatesse oludesse ning suurem 55-tolline 4K-ga mudel, millega võib Netflixist filme vaadata nagu kinos.

JVC 32″ 32VH5900 HD SmartTV – 189,99 eurot

JVC 32-tolline teler on mõistlik valik nii väiksemasse suvilatuppa, puhkeruumi kui kööki, millega tulevad kaasa kõik nutiteleri põhimugavused.

Teleri tagaküljelt leiab vajalikud ühendusvõimalused: USB (2 pesa), HDMI (3 pesa), RCA, VGA, LAN-võrgupesa. Lisaks juhtmevabad ühendused: WiFi ja Bluetooth. Esimesega saab ka juhtmevabalt pilti edastada näiteks arvutist Miracastiga või striimida saateid otse Internetist (näiteks Netflixi ja Youtube´i teleriäppidega).

Olemas on ka digi-TV tüünerid üle õhu kõigi Eestis levivate kanalite vastuvõtuks (sealhulgas hübriid-TV tugi).

32-tollise kompaktse teleriga saab kasutada ka muid mugavusi: salvestada USB mälupulgale, juhtida puldi asemel mobiiliäpiga, surfata veebis jne.

JVC 55″ 55VU3000 UHD SmartTV – 359,99 eurot

Kui ruumi on ja tahad saada korralikku kinoelamust, kuid ei taha maale kallist ja hiiglasliku ekraaniga tippmudelit võtta, siis 55-tolline JVC on paras lahendus nii mugavuse kui suuruse osas.

Kui oled juba harjunud 4K kvaliteediga, siis ei pea suvel selles osas kompromissi tegema, sest JVC 55-tolline mudel toetab nii UHD-d (4K) kui ka HDR-i (HDR10) ning Dolby Audio ruumilist heli. Muidugi on äppide hulgas, mida nutiteleriga kasutada saad, ka Netflix ja Youtube. Netflix toetab 4K kvaliteedis striimimist.

Ühendustest on olemas korralik komplekt igaks olukorraks: 2 HDMI pesa, USB pesa, SCART (läbi RCA), VGA, komponentsisend, komposiitsisend, LAN. Toetatud on nii tasuta õhu kaudu levivad kanalid kui hübriid-TV, menüükeeltest saad valida ka eesti keele.

Sellegi mudeliga saad saateid USB mälupulgale salvestada, juhtida puldi asemel ka mobiiliäpiga ning üle WiFi Miracastiga videopilti arvutist suurele ekraanile saata.

Nii 55-tollist kui 32-tollist telerit on võimalik Alexa virtuaalassistendi abil häälega juhtida. Kui oled maamajas või suvilas oma suvetegemistega hõivatud, siis lihtsalt ütle, mida tahad teha ja nutiteler teebki.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.