Klicki 1000 soovitust

Soodsad suvetelerid suurde maamajja või väiksesse suvilatuppa

Interneti ja koduse teleteenuse saab lihtsalt kaasa võtta ka oma suveresidentsi, kuid millega seal vaadata? Siin on kaks head varianti: kompaktsem ja soodsam suveteler kitsamatesse oludesse ning suurem 55-tolline 4K-ga mudel, millega võib Netflixist filme vaadata nagu kinos.

JVC 32″ 32VH5900 HD SmartTV – 189,99 eurot

JVC 32-tolline teler on mõistlik valik nii väiksemasse suvilatuppa, puhkeruumi kui kööki, millega tulevad kaasa kõik nutiteleri põhimugavused.

Teleri tagaküljelt leiab vajalikud ühendusvõimalused: USB (2 pesa), HDMI (3 pesa), RCA, VGA, LAN-võrgupesa. Lisaks juhtmevabad ühendused: WiFi ja Bluetooth. Esimesega saab ka juhtmevabalt pilti edastada näiteks arvutist Miracastiga või striimida saateid otse Internetist (näiteks Netflixi ja Youtube´i teleriäppidega).

Olemas on ka digi-TV tüünerid üle õhu kõigi Eestis levivate kanalite vastuvõtuks (sealhulgas hübriid-TV tugi).

32-tollise kompaktse teleriga saab kasutada ka muid mugavusi: salvestada USB mälupulgale, juhtida puldi asemel mobiiliäpiga, surfata veebis jne.

JVC 55″ 55VU3000 UHD SmartTV – 359,99 eurot

Kui ruumi on ja tahad saada korralikku kinoelamust, kuid ei taha maale kallist ja hiiglasliku ekraaniga tippmudelit võtta, siis 55-tolline JVC on paras lahendus nii mugavuse kui suuruse osas.

Kui oled juba harjunud 4K kvaliteediga, siis ei pea suvel selles osas kompromissi tegema, sest JVC 55-tolline mudel toetab nii UHD-d (4K) kui ka HDR-i (HDR10) ning Dolby Audio ruumilist heli. Muidugi on äppide hulgas, mida nutiteleriga kasutada saad, ka Netflix ja Youtube. Netflix toetab 4K kvaliteedis striimimist.

Ühendustest on olemas korralik komplekt igaks olukorraks: 2 HDMI pesa, USB pesa, SCART (läbi RCA), VGA, komponentsisend, komposiitsisend, LAN. Toetatud on nii tasuta õhu kaudu levivad kanalid kui hübriid-TV, menüükeeltest saad valida ka eesti keele.

Sellegi mudeliga saad saateid USB mälupulgale salvestada, juhtida puldi asemel ka mobiiliäpiga ning üle WiFi Miracastiga videopilti arvutist suurele ekraanile saata.

Nii 55-tollist kui 32-tollist telerit on võimalik Alexa virtuaalassistendi abil häälega juhtida. Kui oled maamajas või suvilas oma suvetegemistega hõivatud, siis lihtsalt ütle, mida tahad teha ja nutiteler teebki.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.