Sülearvuti kõigile: HP 14s pakib soodsa hinnaga õhukese korpuse sisse kõik hädavajaliku

Alla 350 euroga pole korralike sülearvutite valik just kuigi suur. Samas ei pea piirduma mõne eriti lihtsa ja minimalistliku noorema klassi õpilasele suunatud kodutööde masinaga, vaid valida saab kõigi tööks vajalike parameetritega töömasinaks HP 14s, mis maksab praegu “Ladu tühjaks” kampaaniahinnaga 349,99 eurot.

Mida siis sellise soodsa hinnaga saab?

Kõigepealt saab muidugi täiesti mõistlikult kerge ja kaasaskantava seadme. Masin on kaalub 1,46 kg ja on 1,79 cm paksune. Seda saab lihtsasti igale poole kaasa võtta ning alla pooleteistkilone lisaraskus kotis pole tunda isegi siis, kui pead arvutit pikemat aega kaasas kandma, näiteks reisil.

14-tolline (1920×1080 pikslit) matt ekraan pakub äriklassi pilti, külgedel aga on hulk vajaminevaid liideseid USB pesadest ja SD kaardi lugejast täismõõtmetes HDMI-ni. Protsessoriks on muutuva taktsagedusega Intel Celeron N4020, andmeid saab salvestada kiirele PCI Express ühendusega SSD-le, mis on kiirem, kui tavaline SATA. 41 Wh aku kestab kaugelt rohkem, kui ühe tööpäeva – 12 tundi.

Kuid selle hinnaga tuleb tasuta kaasa veel üks vajalik lisa, mida igaühel niikuinii vaja läheb – 69 euro väärtuses Microsoft 365 Personal, millega võib kasutada teada-tuntud Microsofti kontoriprogramme nii arvutis kui pilves. Lisaks saab 1 TB OneDrive’i salvestusruumi ja 60 minutit Skype’i kõneaega kuus. Litsentsi kehtivusaeg on üks aasta.

Kui tavaliselt kipuvad sülearvutid olema mittelaiendatavad, siis HP 14s puhul on võimalus hiljem juurde hankida nii mälu kui suuremat SSD-d.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.