Klicki 1000 soovitust

Vajad häid mänguriklappe? Võta need tasuta koos uue sülearvutiga

Koolivaheaeg algas ja sel puhul saab nüüd head mänguri kõrvaklapid koos sülearvutiga. Ligi 70 eurot maksvad kõrvaklapid RIG 400 PRO HC saab endale tasuta, valides meelepärase mänguri sülearvuti välja siit.

Mida need klapid endast kujutavad? Tegemist on korralike eemaldatava mikrofoni ning puldiga kõrvapealsete klappidega, mis sobivad lisaks mängimisele ka väga hästi muusika kuulamiseks või koduõppe virtuaaltundideks.

Pult on reljeefse intuitiivse helinupuga, millega saab helivaljust reguleerida silmi ekraanilt pööramata. Mikrofon pakub mürasummutust, mis taustahääli filtreerib ja laseb läbi vaid sinu enda kõne.

Mäluga kõrvapolstrid on piisavalt pehmed, et kannatab kasutada järjest tunde, samas tagab nn memory foam ehk “mäluga” pehme sisu, et klapid on tihedalt kõrva ümber, aidates füüsiliselt väliseid helisid summutada.

Allolevast videost on näha (u. 40. sekundil), kuidas klappidel mikrofon lahti käib ning mismoodi näeb välja helivaljuse muutmise nupp juhtme küljes:

Kõrvaklappidel on suured 40 mm kõlarielemendid, mis mängivad hästi ka basse ning Dolby Atmos´e ruumilise heli tugi, mis annab mängides kätte ka täpse suuna, kust heli tuleb. See omakorda tekitab paljudes tulistamis- ja seiklusmängudes eelise, kuna tead, kust suunast näiteks kahtlane krõbin kostab ja kust võib seega vaenlast oodata.

Lisaks sülearvutitele on mänguriklapid ühilduvad ka Nintendo Switchi, XBOX ONE / XBOX Series ja PS4 mängukonsoolidega.

Iga mänguriarvuti ostuga tulevad need klapid praegu tasuta kaasa.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.