Klicki 1000 soovitust

Võimas kõlaripaar, mida saab juhtida üle Bluetoothi

Kui otsid koju või kontorisse suuri, mitmesuguste ühendusvõimalustega ning puidust korpusega võimsaid kõlareid, mis ei maksaks hingehinda, siis on olemas kõigile neile tingimustele vastav kõlaripaar.

F&D T-60X (hind praegu 129,99 eurot ehk -20% tavahinnast) sobib sinu vajadustega hästi just nende järgneva viie omaduse tõttu.

Esiteks, sa võid kõlaritega ühendada ükskõik milliseid seadmeid kas üle Bluetoothi, RCA kaabliga, USB-ga (MP3 failide mahamängimiseks sellelt) või optilise audiokaabliga.

Teiseks, küljel on nupud kõige juhtimiseks.

Kolmandaks – kui eelistad aga mugavalt diivanil puhates kõlarit juhtida (heliallikat valida, helivaljust reguleerida), siis komplektis on mugav pult.

Neljandaks – kõlari korpuse materjaliks on ehtne puit, mis muusikagurmaanide jaoks on ainuõige valik. Puit annab puhta ja maheda kõla.

Viiendaks – mikrofoniliidesesse saad otse ühendada mikrofoni ja teha karaoket või esineda niisama läbi kõlaritesse sisse ehitatud 55 W võimendi.

Need viis põhiomadust on F&D T-60X kõlari puhul piisavad ja sobivad, et kasutada neid nii koduse muusikakeskuse, teleri või miks mitte ka arvuti lisakõlaritena. Või kõigis  olukordades korraga, sest kõlarile sobivad igasugused sisendid.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.