Ridango blogi

Ridango pälvis Eesti sotsiaalministrilt ja rahvastikuministrilt peresõbraliku tööandja tiitli ja tunnustuse

Eesti on 2000. aastast alates tunnustanud neid tööandjaid, kes on seadnud prioriteediks ja eesmärgiks luua oma töötajatele just selline töökeskkond, milles on võimalik leida tasakaal elu kahe kõige olulisema tahu vahel – pere ja karjäär. Tunnustus tõstab esile neid tublisid tööandjaid, kes on olnud sellise töökultuuri loomisel edukad ja silmapaistvad ning 2020. aastal kuulub nende hulka ka Ridango. 

Oluline sõnum töötajale

Tunnustus on oluline nii tööandjatele kui ka ühiskonnale laiemalt, sest nii saab juhtida tähelepanu sellele, kui oluline on organisatsioonides ja kollektiivides peresõbraliku keskkonna loomine. Tänavu tunnustasid sotsiaalminister Tanel Kiik ja rahvastikuminister Riina Solman 62 tööandjat – nende seas ka Ridango – peresõbraliku organisatsiooni tiitliga. See võimaldab tööandjal nii olemasolevatele kui tulevastele töötajatele näidata, et nende heaolu ja käekäik on päriselt oluline. 

Tunnustuse pälvinud tööandjad ja organisatsioonid läbisid eelnevalt põhjaliku hindamise ning koostasid tegevuskava selleks, et töökeskkond tulevikus veelgi peresõbralikumaks muuta. 

Miks on tunnustus Ridangole oluline?

“Tööandjatel lasub keeruline väljakutse – ühest küljest tuleb igale töötajale läheneda individuaalselt ning arvestada just tema vajadustega, teisalt on aga oluline kõiki töötajaid võrdselt kohelda. Tiitel ajendab tööandjat sellist tasakaalu edendama  ning märkama, et iga töötaja on inimene, kellel on oma elu, soovid ja vajadused ja mitte lihtsalt keegi, kes 9-5-ni sinuga samas hoones viibib,” selgitab Ridango personalijuht Susanna Rõigas. “Ridango eesmärk on seada töötajad esikohale, sest õnnelikud töötajad suudavad õnnelikuks teha ka kliendid.”

“Iga organisatsiooni selgroog on inimesed ning mida õnnelikumad nad on, seda rohkem nad üheskoos saavutavad. Kodu ja tervis peavad olema korras selleks, et suudaksime töösse panustada ning seda protsessi samal ajal ka nautida,” räägib Ridango tegevjuht ning juhatuse esimees Mart Nielsen. “Paindlik töökorraldus, toetav kollektiiv ja inspireerivad eesmärgid on Ridango igapäevases elus ja melus prioriteetideks.”

Loe ettevõtte töökultuurist lähemalt hiljuti ilmunud intervjuust Ridango personalijuhiga.

Tule tööle Eesti ühte kõige peresõbralikumasse ettevõttesse!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.