Zone'i blogi

Kuidas mõista andmeid? Zone.ee analüütikaloengud tulevad appi

Foto: Shutterstock.

Informatsioon on justkui ühiskonna toimimiseks vajalik asendamatu lüli, mille tundmaõppimine annab eeliseid pea kõikvõimalikes eluvaldkondades. Informatsiooni töötlemisel on abiks just analüütilised oskused, mida saab arendada Zone.ee uue videoloengute sarja abil.

Mis on analüütika? Kuidas koguda ja analüüsida klientide tagasisidet? Milliseid andmekogumismeetodeid kasutada? Kuidas nende alusel pädevaid otsuseid langetada?

Neile ning paljudele muudelegi küsimustele aitavad vastuseid leida Viljo Vabrit ja Priit Kallas. Vabrit on tunnustatud e-äride optimiseerimise ekspert ning CXL Agency kaasasutaja ja tegevjuht. Tema firma keskendub tehingute optimeerimisega, mis aitavad miljarditesse ulatuvate käivetega veebiäridel müüki tõsta.

Priit Kallas on Dreamgrow digiagentuuri asutaja ja strateeg, kes on olnud tegev internetiprojektides juba enam kui 24 aastat. Tema igapäevatöö hulka kuulub müüvate turundusplaanide koostamine, töö Äripäeva raadio saatejuhina ning turunduskoolituste läbiviimine.

Kaasates üle Eesti 19 oma valdkonna spetsialisti, lõi Zone.ee 109-st videoloengust koosneva praktiliste teadmiste ja tööriistade varamu nimega Zone Veebiakadeemia, mis on abiks igale ettevõtjale internetis sammude seadmiseks.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.