Zone'i blogi

Praegu on võimalus tellida endale .EU domeen väga hea hinnaga

Foto: Shutterstock.

Domeeninime valimine on sarnane ettevõttele nime valimisega – see nõuab palju mõtlemist ja otsustamist, kuna sellest saab pikaks ajaks sinu identiteet veebis. Just seetõttu on domeenimel tegelikult palju suurem roll kui esmapilgul tunduda võib. 

Domeeninimi on osa sinu ettevõttest ja et jätta külastajale endast professionaalne mulje, tuleks eelistada mainekat tippdomeeni. Kui näiteks sinu plaan on tegutseda koduturul, võiks tõenäoliselt mõelda .EE lõpuga domeeni peale. Kuid lisaks meie .ee domeenile on hea valik ka .eu, mis on Euroopa Liidu ametlik tippdomeen.

.eu domeeni abil jõuab sinu veeb enam kui 400 miljoni elanikku koondavale ühisturule, mille potentsiaali ära kasutades võib sind edu saata mistahes ettevõtmistes – nii kosmonautikas kui ka põllumajanduses.

Kas see tähendab, et tegemist on ka kallima lahendusega? Vastupidi. Zone.ee pakub kuni 12. maini võimalust tellida .eu domeen kümneks aastaks kõigest 12 euro eest. Vajadusel saab tellida ka .ею domeeni. 

Domeeninime võivad endale registreerida kõik Euroopa Liidus, Islandil, Liechtensteinis või Norras alaliselt asuvad või seal juriidilist aadressi omavad ettevõtted, üksikisikud ja organisatsioonid. Tasub meeles pidada, et kampaania kehtib ainult uutele registreerinutele.

Soovi korral saab juurde võtta ka Pakett I Virtuaalserveri koos kõigi mahtude ja lisavõimalustega, mille esimene aasta on poole hinnaga.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.