Zone'i blogi

WordPress uuenes ja tõi kaasa vea: postitused ei salvestu enam ära

WordPress uuendati automaatselt paljudel lehekülgedel äsja versioonile 5.6.1, ent sellega on paraku kaasnenud üks väike viga. Nimelt ei salvestu loodud sisu mitte ühtegi moodi ära, vahendab Search Engine Journal.

Probleemi vastu on väljastatud üks ajutine parandus, et tegu pole ametliku uuendusega. Väljudes tekstiredaktorist, kuvatakse ette “Leave Site? Changes you made may not be saved” teade, ent olenemata vastusest jääb sisu salvestamata.

Veast andi esmalt teada WordPressi tugileheküljel. Väga põnev on aga asjaolu, et WordPress käitub normaalselt vaid Firefoxi brauseri kasutajatel. Chrome ja muud brauserid näitavad WordPressi vea kohe välja.

Mozilla teatel võib see tuleneda sellest, et Firefox käsitleb salvestuspõhiseid sündmuseid pisut teisiti kui näiteks Chrome või Microsoft Edge.

Sellegipoolest tundub probleem olevat WordPressi enda tuumikus. Kuniks ametlik parandus veel välja lastud pole, saab ajutise lahenduse alla laadida siit.

Teine variant on käivitada “Gutenbergi” moodul, mille kaudu kõik asjad veel töötavad. See võib aga sõltuvalt lehekülje tüübist ja eesmärgist piirata mõningaid võimalusi.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.