Zone'i blogi

Zone.ee veebiakadeemia: miks on SEO turunduses võtmeelement?

Foto: Shutterstock.

SEO ehk Search Engine Optimization ehk otsingumootorite optimeerimine on turundusnipp, mille abil veebilehtede nähtavust tõsta. Ühtlasi aitab see suurendada bränditeadlikust, tõsta külastajate arvu ning selleläbi viia näiteks erinevaid tooteid kiiremini klientidele.

Säärane optimeerimisprotsess on mitmepoolne – tuleb aru saada, mida näeb Google, mida näeb veebilehe omanik ning mida näeb nn guugeldaja.

Kui need teemad on selged, on juba konkurentide protsesside analüüsimine ning veelgi kavalamate SEO taktikate omandamine lapsemäng.

Zone.ee videoloengute sarjas aitab otsingumootorite optimeerimist paremini lahti mõtestada ettevõtja ja SEO ekspert Karl Kangur. Kangur tegutseb peamiselt ingliskeelsetel turgudel ning on müünud edukalt maha neli ettevõtet. Tänasel päeval aitab ta esile tõsta ettevõtetel Business Media ning Smash Digital.

Kaasates üle Eesti 19 oma valdkonna spetsialisti, lõi Zone.ee 109-st videoloengust koosneva praktiliste teadmiste ja tööriistade varamu nimega Zone Veebiakadeemia, mis on abiks igale ettevõtjale internetis sammude seadmiseks.

Teemad katavad nii e-kaubanduse, turvalisuse, brändingu, SEO, sotsiaalmeediaturunduse ning ka paljude muude tähtsate elementidega seonduvat.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.