Android

Mida oodata Samsungi rahvatelefoni Galaxy A53 järeltulijast?

Samsung peaks varsti andma välja oma järgmise keskklassi telefoni.Foto: Shutterstock

Kuigi telefon pole veel ametlikult välja kuulutatud, teame tulevase Samsung Galaxy A54 kohta üsna palju. Tegu ei ole lipulaevaga, kuid sellest hoolimata saab A54-st tõenäoliselt üks aasta olulisemaid telefone.

Siiani on seadme eelkäijad olnud tohutult populaarsed ning seda just hinna ja kvaliteedi hea suhte pärast. Tulevasele telefonile eelnenud A52s ja A53 on mõlemad praegu Digigeeniuse kahe edetabeli tipus.

Galaxy A54 kohta lekkinud info põhjal ei muutu seade eelmise generatsiooniga võrreldes kuigivõrd. Siia alla ei kuulu siiski välimus, mida värskendatakse kapitaalselt. Kui lekkinud pressipildid osutuvad tõeseks, on telefoni tagaküljel kolm kaamerat ning disainilt hakkab seade meenutama rohkem praegust S22 Ultrat.

Piltidelt on näha ka korpuse uusi värvitoone: peale tavapärase musta ja valge tehakse seda telefoni veel ka helelilla ja -rohekana.

Ühe teise lekitaja sõnul on telefonil 6,4-tolline 120 Hz kaadrisagedusega AMOLED-ekraan ning 25 W laadimine. Kahjuks ei ole lekkes sõnagi juhtmevaba laadimise kohta ning tõenäoliselt see funktsioon seadmele ei jõua.

Geekbenchi benchmark’ist on näha, et telefoni pannakse Samsungi enda loodud kiip Exynos 1380, mis peaks seadme tegema A53-st märksa kiiremaks. Ühtlasi saab A54 sarnaselt eelkäijaga tolmu- ja veekiindluse sertifikaadi IP67.

Samsung annab tavaliselt oma uued A50-seeria telefonid välja märtsis. Tõenäoliselt järgib ettevõte seekord sarnast ajaraamistikku.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.