Android

Pilt CES-ilt: Galaxy Fold5 võib tulla eelkäijast palju õhem

Järgmine Galaxy Fold võib tulla uue hingega.Foto: Shutterstock

Samsung Galaxy Fold5 telefonist on viimasel ajal tulnud mitmeid kõlakaid ja nüüd kerkis pinnale pilt, mis on väidetavalt tehtud tänavusel tarbeelektroonika messil CES ning kus on näha Galaxy Fold4 telefoni kõrval uut prototüüpi.

Pildi lekitaja ei öelnud kindlalt, et tegu on Fold5 prototüübiga, kuid kui järgmine Samsungi volditav telefon tuleb selline, siis on see eelkäijast palju õhem ja lihtsamini kaasaskantav.

Praegused Foldid on saanud kriitikat oma liiga kitsa eesmise ekraani pärast ning sellel pildil tundub, et järgmine seade tuleb märksa laiema paneeliga. See teeks Foldi kinnises asendis kasutamise kergemaks.

Kuigi seda ei ole lekkest näha, on Lõuna-Korea portaali Naver sõnul uus hing küljelt vaadates tilga kujuga ning võimaldab ekraani palju tasasemaks lahti voltida. Siiani on Samsung kasutanud teravama nurgaga hinge, mis on seadmete sisemisele ekraanile jätnud nähtava voldi.

Foto: Naver

Teised telefonide tootjad, nagu Motorola ja Oppo, kasutavad juba mõnda aega sellist disaini ning nende viimastel foldable telefonidel on volt ekraanil Samsungi omast ka märgatavalt väiksem.

Naveri sõnul patenteeris Samsung taolise hinge juba 2016. aastal ning ei ole teada, miks nad seda siiani kasutama ei ole hakanud.

Samsung peaks uued volditavad telefonid avalikustama augustikuus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.