Kõige vastupidavam nutikell: Apple Watch Ultra 2 toob kõrge hinna, aga väga vähe värskendusi

Apple avalikustas uue Ultra nutikella.Foto: Apple

Rubriiki toetab

Koos muude seadmetega avalikustas Apple täna õhtul ka uue Watch Ultra 2, mis on firma kõige vastupidavam ja ühtlasi ka kõige kallim nutikell. Seade saab Apple’i värske S9 kiibi, mis on ettevõtte sõnul kõige võimsam nutikella protsessor, mille nad siiani teinud on.

Tarbijale on tõenäoliselt olulisem see, et seadmel on uus double-tap funktsioon, millega saab kõnesid vastu võtta, kinni panna, laulu vahetada ja muud sellist. Funktsiooni kasutamiseks tuleb kella-käega vaid nimetissõrme ja pöialt kaks korda kokk vajutada.

Ultra 2 tuleb ekraaniga, millel on 3000-nitine eredus. Apple’i sõnul pole aga seadme aku kestvus sellepärast vähenenud ning seade kestab ühe laadimisega endiselt 36 tundi ning akusäästmise režiimil 72 tundi.

Muid suuremaid uuendusi pole ja kell on peaaegu äravahetamiseni sarnane eelmise Ultra mudeliga.

Ultra hind algab Ameerika Ühendriikides 799 dollarist ning müügile läheb see 22. septembril. Euroopasse jõuab seade tõenäoliselt hiljem ning tavaliselt ka kõrgema hinnaga. Seadme USA hind on siinses valuutas 744 eurot, kuid siin on see number tõenäoliselt ligemale 900 eurot või rohkem.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.