Uudis

Elisa muutis telepakette ja Starmani arved tulevad nüüd uue nime alt – siin on kõik, mida pead teadma

Tänasega kadus Eestist tele- ja internetiteenuse pakkuja kaubamärk Starman, selle omanik jätkab nüüd ühtse Elisa nime all. Tegu on brändiuuendusega, millega muutuvad ka kõikide seniste teleteenuste nimed. Firma aga lubab, et pakettide hinnad kellegi jaoks ei tõuse.

Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu näitas tänasel esitlusel, et seni on Elisa all olnud palju erineva nimega teleteenuseid:

Nüüdsest on aga teleteenused löödud lahku. Need inimesed, kellel on tavaliste kanalitega televisioonipakett ja ei mingeid digiboksi lisavõimalusi nagu järelvaatamine, nende teenus hakkab kandma nime Elisa Klassik.

Järelvaatamise, filmilaenutuse ja muude selliste digiboksi lisavõimalustega teleteenuse uus nimi saab olema Elisa Elamus.

Asi ei jää aga siiski nii lihtsaks, sest osa digiboksi lisavõimalustega kliente elab piirkonnas, kuhu tuleb kaabliga telepilt, teised vaatavad seda üle õhu. Nii tekib jaotus:

  • Elisa Elamus (endine Starmani nuti TV)
  • Elisa Elamus üle õhu (endine Binge TV)

Eristus on oluline, sest näiteks mobiilides ongi kaks erinevat teleteenuse äppi: “Elisa Elamus” ja “Elisa Elamus üle õhu”. Äpp tuleb valida vastavalt sellele, kumb teenus kodus on (kas endine Starmani nuti TV või Binge TV).

Arve tuleb nüüd Starmani asemel Elisalt

Brändide liitmisega kadus ka Starmani ärinimi, mistõttu senised Starmani kliendid hakkavad saama arveid Elisalt, rääkis Hiiepuu.

Kokkuvõttes uuenenud teenused klientide jaoks kallimaks ei lähe, lubavad firma esindajad. Vahe on aga selles, et kui näiteks varem Starmani teleteenuse puhul sai üks haaval noppida juurde lisavõimalusi nagu ajamasin ja filmiriiul, siis nüüd on ühe teleteenuse sees kõik lahendused olemas. Kliendile jääb võimalus üksikuid parameetreid muuta: näiteks soovitud telekanalite hulk ja paketis oleva interneti kiirus.

Uuendusena on nüüd võimalus digitelevisioonis (ehk Elisa Elamuses) vaadata saateid järgi ka 30 päeva. See maksab iga kuu 1 euro lisaks, tavapaketis toimub järelvaatamine 7 päeva.

Lisaks tutvustas firma digitelevisioonis olevat uut võimalust (Elisa Elamuses olev Minu Maailm), kus saab telekavast otsida mitte filmi/sarja pealkirja või kanali järgi, vaid režissööri või seal esineva näitleja nime järgi.

“Vaatame võimalusi oma sisu toota”

Hiiepuu ütles uute teenuste esitlusel, et Elisa kaalub ka võimalusi näiteks ise telesisu tootma või tellima hakata nii, nagu emafirma Soomes juba telesaateid toodab. Teine valdkond on gaming, kus praegu tegeldakse analüüsimisega, kas seal on mõni teenus või toode, mida mängusõpradest klientidele edasi pakkuda.

Kõige sellega tahab firma saada Eesti parimaks telekommunikatsiooni- ja meelelahutusettevõtteks.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.