Uudis

Nvidia esitles Studio-seeria sülearvuteid, mis hakkavad otseselt konkureerima Macbook Pro-ga

Seni peamiselt graafikakaartide tootmise poolest tuntud Nvidia avalikustas uue sülearvutite mudeliseeria Nvidia Studio, mille sihtgrupiks on eelkõige kujundajad, fotograafid ja video töötlemisega tegelevad professionaalid.

Sama sihtgruppi sihib ka Apple oma Macbook Pro sülearvutitega.

Nvidia Studio sülearvutitele tulevad RTX-seeria graafikakaardid, mis tõstavad videotöötlustarkvara efektiivsust riistvara poole pealt oluliselt. Arvutites on ka Studio tarkvara, mis sisaldab tarkvaraarenduskomplekte ja rakendusliideseid, et renderdamine oleks kiirem.

Ühtlasi saavad Studio sülearvutid saavad ka tehisintellektil põhineva, mis aitab kaasa näiteks fotode sildistamisel või värvide sobitamisel.

Nvidia väidab, et nende Core i7 protsessori ja RTX 2080 Max-Q graafikakaardiga arvuti on kuni seitse korda kiirem, kui Core i9 protsessori ning AMD Radeon Pro Vega 20 graafikaga Macbook Pro, kui seda kasutada graafikarakendustes nagu Maya ja RedCine-X Pro.

Studio seeria sülearvuteid hakatakse pakkuma kuue erinevad graafikakaardiga: Quadro RTX 3000, 4000, 5000 või GeForce RTX 2060, 2070, 2080.

Studio-seeriasse tuleb kokku 17 erinevat mudelit ning neid hakkavad tootma Nvidia koostööpartnerid, milleks on firmad nagu Acer, ASUS, Dell, Gigabyte, HP, Razer ja MSI.

Nvidia plaanib sülearvutid tuua turule juunikuuks ning hinnad algavad 1599 USA dollarist.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.