Bang & Olufseni blogi

Bang & Olufseni kohverkõlar: viis põhjust, miks peaksid selle endale ostma

Milleks kohverkõlar, milleks juhtmevaba ja võimas helitekitaja, mis näeb samas välja kui stiilne kohvrike? Siin on viis peamist põhjust, miks sul seda ülistiilset Bang & Olufseni kõlarit Beolit 17 kindlasti vaja võiks minna.

1. Stiilne välimus

Selles pole kahtlustki – tegemist on Taani disainelektroonikafirmaga, mille kõik tooted on silmatorkavalt stiilsed ja hea maitsega. Nii on ka Beolit 17 kõlariga – sellel on ümberringi augustatud mustriga küljed, soliidne nahksang kandmiseks ja suurus, mis lubab õuepidudele mugavalt kaasa haarata nii võimsa heliga seadme.

2. Aku kestab 24 tundi

Niipea pole laadida vaja – ühe hooga võib maha mängida ööpäeva muusikat, ilma et laadima peaks. Võimas aku suudab valjuhäälset kõlarit toita kordades kauem, kui peavad vastu pisikesed juhtmevabad kõlarid. Laadida saab aga kiiresti kiirlaadija abiga.

3. Väga hea helikvaliteet

Kuna kõlarielemendid on suured selles suures kõlarikastis ja korpuse disain selline, et heli kostaks igas suunas ühtlaselt hea kvaliteediga, siis pole mingit põhjust kantava kõlari helikvaliteedi pärast häbeneda. True360 tehnoloogia täidab heliga ühtlaselt kogu ruumi. Helitekitajateks on kuus väga head kõlarielementi.

4. Bluetoothi abil saab ühendada ükskõik millise nutiseadme

Kuna Beolit 17 toetab Bluetoothi, siis võib muusika juhtmevabalt kõlarisse saata ükskõik millisest seadmest, mis toetab Bluetoothi: tahvlist, nutitelefonist, arvutist, telerist, muusikakeskusest jne. Beoplay äpiga saad ühendada ühte süsteemi ka mitu Beolit 17 kõlarit.

5. Need on tõeliselt valjud kõlarid

Maksimaalne võimsus kõlaril on 2×120 W, seega teeb see seade päris valju häält ning sobib kasutamiseks ka suurematel pidudel.

Bang & Olufseni kõlarid on müügil Bang&Olufseni Endla 16 Salongis või www.miterassa.ee.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.