Klicki 1000 soovitust

2 mänguks vajalikku SteelSeriesi lisa: võimsad 3D klapid ja ülikiirete lülititega klaviatuur

Kuidas mängus olles kiiresti reageerida? Jah, hea monitor väikese viitega on selleks hädavajalik, kuid kõik pole alati silme ees ja millega oma reageerimisest kohe teada anda? Selleks on vajalikud täpse ruumilise heliga kõrvaklapid ning muidugi ka ülikiirete lülititega varustatud klaviatuur. SteelSeriesil on need kaks mängurirelva olemas.

Kõrvaklapid SteelSeries Arctis Nova Pro (hind 269 eurot) on ehitatud selliselt, et mängus oleks heli alati tajutav mitte lihtsalt selge ja kvaliteetsena, vaid täpselt ja ruumiliselt. Suurtes mängudes pole heli vaid hääl sinu kõrvade vahel, vaid seotud mängutegelastega ning tuleb just sellest suunast, kus heliallikas asub. Kui sa ei vaata õigesse suunda, siis saad reageerida juba kõrvaklappidesse kostuva hääle järgi ning monitori reageerimiskiirus pole sel hetkel enam nii oluline, kui head kõrvaklapid.

Arctis Nova Pro on ühilduv pea kõigi seadmetega, millega mängid. 360° Spatial Audio tugi koos ruumilist heli täiustava Sonari tarkvaraga aitabki helilise eelise saada. Klapid on ühilduvad 3D heliga nii Playstation 5 kui Xboxi peal (Microsoft Spatial Sound). Mängija saab neid kasutada lisaks nimetatutele veel ka PC ja Maciga.

Mürasummutus aitab taustahelisid eemaldada, kuid kõrvaklappidel on ka heliläbipaistvuse režiim, mis vastupidi just hääled ümbrusest läbi laseb, kui tahad kedagi väljastpool mängu kuulata. Siis ei pea klappe peast võtma, kui teistega räägid.

Ainult muusika jaoks on Arctis Nova Pro samuti sobilik. Varre otsas mikrofoni saab klappide sisse ära peita, see käib teleskoopvardaga sisse-välja. Sangapolsterdus üle pea on reguleeritav, et saaksid just enda suuruse järgi paika panna.

Klappidel on eraldi digitaal-analoog konverter kahe USB C ühendusega ja ühe eraldi helisisendi-heliväljundiga. Selle jaamaga saab korraga ühendada mitu seadet ja neid kiirelt vahetada, kui tahad näiteks kuulata arvutist või mängukonsoolist vaheldumisi.

Konverteri võid panna lauale nähtavale kohale, kuna selle väikesel ekraanil kuvatakse olulist infot heliseadete kohta: balanss, helivaljus, ekvalaiser, helisisend jne.

Mänguriklaviatuur SteelSeries Apex 9 TKL SWE (hind 149,99 eurot) on mõeldud kiirele ja osavale mängurile või selleks, et end kiireks ja osavaks treenida. Klahvide all on ülikiired optilised lülitid – OptiPointi spetsiaalselt disainitud lahendus kasutab vajutuste registreerimiseks valgust, millega on klahvivajutusi võimalik ligi 33% kiiremini registreerida. Reageerimisajaks on rekordihõnguline 0,2 ms. Optilise anduriga klahvide reageerimissügavust saab muuta – kas kiireks 1 mm käiguks või sügavamaks ja pikemaks 1,5 mm käiguks.

Mänguriklaviatuurile omaselt võib klahve ükshaaval vahetada ning muidugi on olemas efektne RGB LED taustvalgustus.

Klahve ja värve saab seadistada Steelseries Engine´i tarkvaraga, määrates valgusefekte ja klahvide funktsioone, arvutiga ühendatakse seade mõlemast otsast lahtikäiva USB kaabliga. Miniformaadis äärteta klahvistik on mugav kaasa võtta kas sõbra juurde, reisile või e-spordi võistlustele.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.