Klicki 1000 soovitust

Aktiivsusmonitor, mis aitab nutikalt hingata ja teha 15 erinevat spordiala

Selleks, et aktiivsusmonitoriga enda igapäevast kalorikulutamist ja trenne jälgida, ei piisa vaid sammulugejast ja pulsimõõtmisest. Kui oled mitmete spordialade harrastaja, siis läheb vaja spordikella, mis oskaks iga ala eraldi arvestada.

Aktiivsusmonitor Fitbit Inspire HR (hind 99,99 eurot) ongi just selline: lisaks kõndimisele oskab arvestada kulutatud kaloreid 15 erineval spordialal.

See Fitbiti kell jälgib veel ka und ja paigalolekut, kuid lisaks võib seada omale trennieesmärke nii kaalulangetamise kui pulsi näol, sest kell suudab pidevalt 24 tundi päevas pulssi mõõta.

Spordialadest on toetatud näiteks muude hulgas jooksmine, jalgrattasõit, jooga, ujumine. Ujuda saab koos kellaga, sest see vastab veekindluse standarditele, mis lubavad sukelduda kuni 50 meetri sügavusele. See, mida parasjagu tegema hakkad, tuvastatakse automaatselt, nii et võid päeva jooksul üsna muretult kõikvõimalike spordialadega tegeleda ja õhtul kokkuvõtet vaadata.

Kui tavaliselt on nutikelladel probleemiks lühike akuaeg ja mõnesid peab lausa iga päev laadima, siis Fitbit Inspire HR aku on vastupidav ja kestab kuni viis päeva. Kuigi GPS-i kella sees pole, oskab see mobiiliäpi abiga kasutada nutitelefoni enda GPS-i ja trenni teekonna täpselt kaardile kanda.

Õpi hingama!

Sel pulsikellal on aga veel üks huvitav lisaomadus, mida teistel just eriti tihti ei kohta: hingamistrennid. Kell õpetab vastavalt sinu pulsile, kuidas pead hingama ja aitab kiiremini südamerütmi maha rahustada. Selleks vali vastav menüüvalik ning hinga sellises rütmis, nagu kell õpetab.

Fitbiti mobiiliäpiga saab määrata ka enda füüsilise vormi hetkeseisu – selle põhjalt on võimalik lasta edasi juba määrata omale sobiv trennigraafik, mille täitmist kell asub jälgima ning saad oma eesmärkide poole püüelda ka ilma personaaltreeneri abita.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.