Klicki 1000 soovitust

Canyon Hazard teeb hiireliigutused täpseks ja kiireks nii mänguril kui kontorirotil

Ükskõik, mida sa ka ei teeks arvutiga, on hiir üks tähtsamatest tööriistadest – see peab olema piisavalt kiire ja täpne, et mängida, kujundada või lihtsalt Exceli tabelitega kontoritööd teha. Kui hiir tõrgub, teeb see närviliseks igaühe ja vähendab töövõimet. Seega sobib igaks olukorras hea arvutihiir, mis osundab täpselt ja liigub ekraanil vajadusel väga kiiresti.

Just selline, reguleeritava tundlikkuse ja kõigi vajalike nuppudega ning lisaks veel ka efektse välimusega osundusseade ongi Canyon Hazard (hind praegu 15,99 eurot ehk -20% tavahinnast).

Hiire tundlikus ehk DPI (punkti tollile) on seadistatav vahemikus 800 / 1000 / 2400 / 3200 / 6400 ning see tähendab, et vastavalt vajadusele võib panna hiire liikuma kiiremini ja täpsemini.

Lisaks on Canyon Hazardil üheksa seadistatavat nuppu, millele võib anda mõne endale vajaliku funktsiooni, neli eemaldatavat raskust (5 grammi tükk) ja spetsiaalne hiiredraiver, mille jaoks võib teha vajalikke makrosid, näiteks järjestikuseid nupuvajutusi mängude jaoks. See juhtprogramm lubab ka seadistada reageerimiskiirust, eraldusvõimet, luua eraldi mänguriprofiile nii mängijate kui mängude jaoks.

Kuna hiirel on ka mälu, võib sellesse salvestatud seadeid teistesse arvutitesse transportida.

Efektse välimusega mängurihiir pole lihtsalt ilusaks tehtud, vaid kasutatud on selliseid materjale ja disaini, mis muudavad korpuse kriimustus- ja sõrmejäljekindlamaks. Muidugi käivad mänguri lisaseadmega kaasas ka stiilsed LED-tuled.

Tegemist pole juhtmevaba hiirega, kuid kasutatav kaabel on elastne ja piisavalt pikk – 1,6 meetrit, et ulatuks ka laua all asuva suure arvutikasti tagumise paneelini. Kaabel küll võib veidi vähendada liikumisvabadust, kuid vabastab ootamatutest hetkedest, kui kõige põnevamal hetkel näiteks hiire patarei juhtub tühjaks saama. Kaabliga hiirel ei juhtu seda kunagi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.