Klicki 1000 soovitust

Hoia oma suvisel aktiivsusel pilk peal Canyoni nutikellaga, mille aku kestab rohkem kui nädala

Suvel sõidetakse jalgrattaga, hüpatakse hüppenööriga, mängitakse sulgpalli, korvpalli ning jalgpalli ja muidugi ka kõnnitakse, joostakse ja ujutakse palju. Millal siis veel kui mitte praegu, soojade ilmadega seda kõike teha? Nutikas aktiivsusmonitor oskab kõiki neid kaheksat tegevust jälgida ja paljut muudki.

Nutikell Canyon SB41 (hind 45,99 eurot) on mugav abivahend oma igapäevaste tegemiste ja mobiiliteadete jälgimiseks nii sporti tehes, puhates kui lihtsalt suvel kontoritööd jätkates. See kell oskab jälgida ja arvestada kaheksat erinevat liikumisviisi – jalgratasõitu, hüppenooriga hüppamist, sulgpalli, korvpalli, jalgpalli, kõndimist, jooksmist ja ujumist. Et viimane tegevus turvaliselt õnnestuks, kell käe peal, on Canyoni mudel SB41 veekindel, vastates kestvusstandardile IP68. See tagab vastupidavuse kuni 1,5 m sügavuses vee all kuni 30 minutiks.

Pulsikellana töötades võib Canyon jälgida sinu südant 24 tundi ööpäevas, mis vähendab küll aku tööaega, kuid annab vajalikku infot nii noortele kui vanadele – kas siis trenni efektiivsuse hindamisel või lihtsalt südametegevuse jälgimisel, et löögisagedus ei väljuks soovitatud piiridest.

Samuti mõõdab pulsikell une pikkust ja kvaliteeti ning mobiiliäpp, millega seade ühendatud, annab soovitusi une parandamiseks.

Mobiiliäpi abiga saad veel palju muudki oma kellaga teha – näiteks saab suunata teiste äppide teavitused randmele. Nii ei maga sa maha ükskõik kus olles Facebooki sõnumeid, e-kirju või kõnesid. Võid telefoni alati hääletuna hoida, sest nutikell annab kõigist teadetest diskreetselt vibreerides märku teisi segamata ja ekraanil teate kokkuvõtet (või helistaja nime) kuvades. Ka ilmateade on alati värvilisel randmeekraanil olemas, mida uuendatakse läbi mobiili andmeside.

Vaata lähemalt kõigi kella omaduste kohta siit videost:

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses