Klicki 1000 soovitust

Huawei Watch Fit Elegant Edition – sama võimas sisu, kuid elegantsem vorm

Huawei tõi viimase IFA ajal välja oma uue, spetsiaalselt fitnessiga tegelevatele kasutajatele mõeldud nutikella, milles on muuseas ka animeeritud videotega personaalne virtuaaltreener. See kõik on alles ka uuendatud Huawei Watch Fit Elegant Editionis (hind 99,99 eurot), kuid kella välimust on samas oluliselt muudetud.

Aktiivsusmonitoril on kandiline sihverplaat ja et sellele mahuks veel rohkem infot, pole ekraan ruudukujuline, vaid ristkülik. Sellelt on mugavam nii pikki saabunud sõnumeid lugeda kui ka püstipidi animeeritud fitnessisoovitusi vaadata. Just need ongi selle kella põhiline tõmbenumber. Raske on ju kirjeldada, milliseid harjutusi pead tegema, hoopis selgem on neid ise videost vaadata.

Vaatamata suurele ja selgele 1,64-tollisele Vivid AMOLED ekraanile, mis ilmselt üsna palju energiat tarbib, on Huaweil õnnestunud oma sisemise tarkvaraga optimeerida aku tarbimist nii palju, et seade kestab ühe laadimisega koguni 10 päeva. Seega saab enam kui nädala ilma laadijata hakkama. Kui kasutad sisseehitatud GPS-i treeningute träkkimiseks, siis see aeg muidugi lüheneb. Kuid vaid viieminutilise kiirlaadimisega saad energiat terveks päevaks.

Kellal on 96 spordiala jälgimisrežiimi, lisaks 12 fitnessi animatsioonidega harjutust ja kogu päeva jooksul südame jälgimine. Samuti hindab uus täiustatud algoritm une kvaliteeti, saab jälgida vere SpO2 näite ja stressitaset. Nutitelefonist tulevad suurele ekraanile sõnumid ja äppide teated, millest antakse märku vibreerimisega.

Vette sattumise pärast ei pea muretsema – korpus (mis eriväljaandel on säravast roostevabast terasest viimistlusega) on täielikult veekindel ning jälgida saab ka ujumistreeninguid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.