Kolm pulsikella, mida kinkida sportlikule sõbrale

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.

Kui oled kuulnud kelleltki vihjeid, et järgmisel aastal võtab ta end käsile ja hakkab trenni tegema, siis tuleb jõuluvanale edastada kingisoovitus: üks korralik pulsikell. Siin ongi kolm hetkel väga head kella, mis aitavad kellakandja aktiivuse üle täpset arvestust pidada.

Xiaomi Mi Band 3 – 34,99 eurot

Sel aastal tuli välja Xiaomi legendaarse aktiivsusmonitori Mi Band uus versioon, millel järjekorranumbriks 3. Mi Band 3 sai mitmeid olulisi täiendusi, nii et nüüd sobib see nii pulsi, sammude kui ka näiteks rattatrenni täpseks arvestamiseks. Lisaks annab kell teada meeldetuletustest, mobiili saabunud teadetest ja kõnedest. Kui keegi helistab, on uuel hoopis tihedama pikslihulgaga ekraanil näha ka helistaja nimi. Sõnumeid saab samuti telefoni taskust võtmata pulsikella ekraanilt lugeda.

Oma võimaluste kohta on Xiaomil üsna olematu hind – ja üheks märkimisväärseks võimaluseks on ka peaaegu kolm nädalat kestev aku.

Forever SB-500 – 79,99 eurot

Hoopis kallimast hinnaklassist pulsikell pakub veel enam võimalusi. Esiteks – värviline ekraan on informatiivsem. Teiseks – väga oluline on ka vererõhk, seda mõõdab Forever SB-500 samuti. Vererõhku mõõdetakse nagu pulssi, ei pea käe ümber midagi panema ja näidu saab kätte juba mõne sekundiga.

See kell sobib disainilt nii sportlasele kui ärikasutajale, näitab nagu teisedki kellad kulutatud kaloreid, unetsükleid ja uneaega, vererõhku, vere hapnikuküllastumist, pulssi, veetarbimist ja päeva jooksul kõnnitud vahemaad.

Aku kestab 4-5 päeva ja see on värvilise OLED-ekraaniga aktiivsusmonitori puhul täiesti normaalne.

Fitbit Charge 3 – 149,99 eurot

Fitbit Charge 3 on väga ilus aktiivsusmonitor, nii et seda ei pea häbenema üheski olukorras. OLED ekraan on muidugi ka väga hea, peenikeses kirjas teated on hästi loetavad, mis on targa kella puhul oluline.

Kell maksab küll üsna palju, kuid selle eest on sellel väga täpne pulsimõõtja, hulk trennilahendusi, erinevate treeningute otse käekella salvestamine, teha saab ka näiteks hingamisharjutusi, mille osas Fitbit nõu annab.

Sportimiseks ei pea ise käsitsi trenni tüüpi valima, sest tark seade tunneb ära, millega tegeled. Aku peab vastu kuni viis päeva.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.