Klicki 1000 soovitust

Mängulise täpsusega arvutihiir nii tööks kui mänguks

Mängurihiir Trust GXT 148 Orna (25,99 eurot) on mõeldud mängimiseks, kuid sobib väga hästi ka tööks, sest on kiire ja täpne nagu mängurile vaja, lisaks ka efektse välimusega.

Mängimiseks on hiirel kõrge täpsus — kuni 3200 punkti tollile, mida saab seadistada tundlikkusega alates 600 punktist. Välimust saab muuta LEDide värviga — hiire valgust on võimalik vahetada kuue erineva tooni vahel.

Hiirel on kaheksa programmeeritavat nuppu. Saad nendele funktsioonid anda vastavalt oma lemmikmängule, et kõik tähtsamad nupuvajutused oleksid alati käe juures, kuid võid ka funktsioonid anda vastavalt tööle — kas brauseril lehekülgi pöörates, töid salvestades või tähtsaid programme avama pannes. Erinevad profiilid salvestab hiir oma mällu — kokku kuni viis erinevat olekut. Kõik nupud on kaasatuleva tarkvaraga programmeeritavad ning lisaks võid veel anda igale nupule täitmiseks ette kuni 60 käsust koosneva jada ehk makro.

Kuus erinevat LEDide värvi on ka soovide järgi seadistatavad — näiteks niimoodi, et võid igale eelseadistusele määrata oma tooni. Siis tead juba silmanurgast vaadates, mis profiil hiirel parasjagu kasutusel on. Mängurihiir on 170 cm pika USB juhtmega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.