Klicki 1000 soovitust

Mänguriarvuti, millega saad igale poole tippvõimsuse kaasa võtta

Kõige vingemad mänguriarvutid on ikka asunud arvutilaua all, suur monitor ja mänguriklaviatuur külge ühendatud. Sülearvutiga mängimine on olnud rohkem avariivõimalus, kui vaja mängu elus hoida kuskil väljaspool kodu. HP mänguriarvutite seerias OMEN on aga olemas ülivõimsad sülearvutid, millega ei pea enam kodust eemal kartma, et võimsusest puudu tuleks ka kõige graafikanõudlikumates mängudes.

HP OMEN 15 (hind praegu 1399 eurot) ongi just selline mudel, millesse kokku pakitud võimsaimate hulka kuuluv uus Inteli kaheksanda põlvkonna i7 protsessor, 8 GB suurune kiire DDR4 operatiivmälu, 256 GB mahutav SSD ketas, ülihea jahutus ja muidugi mängimiseks sobiv mugav taustavalgustusega klaviatuur.

NVIDIA GeForce RTX 2070 graafikakaart tagab piisava kaadrisageduse ja detailsuse kiirelt muutuvate piltidega, ekraani värskendussagedus ulatub kuni 144 hertsini. Sellel uuel pildimootoril on mitmeid uusi omadusi, mida pole varem nähtud alates tehisintellektiga pildiparandusmootorist kuni NVIDIA Turing´i toetatavale otseajas valguskiirte träkkimisele, mis tagab eriti loomuliku pindade valgustuse ja peegelduste esituse mängudes. Mulje on nagu päris-elus. Mitu ekraani pole kaasaskantavale arvutile samuti probleem. HDMI 2.0A, USB-C ja Mini DisplayPortiga saad korraga ühendada kuni kolm monitori.

Võimsa jahutusega süler on muidugi kogukam, kui mitmed õhukesed ärisülerid, kuid siiski vaid 20 mm paksune, mis mänguriarvuti jaoks on väga sale tulemus. Masin kaalub 2,4 kg ja aku kestab kuni 7 tundi. Mängida võid ka üle WiFi, sest süleri WiFi ac võrgukaart võib toetada kuni gigabitist kiirust. Ruuter peab muidugi ka vastavat tuge omama.

Mänguriarvutit peab saama vajadusel ka lihtsalt laiendada – selleks on süleri põhja all luuk ligipääsuks nii mälumoodulitele kui kõvakettasahtlile.

HP Omen 15st piisab nii kodus kui väljas mängides – võimsust on piisavalt ja vajadusel saab seda lihtsalt juurde lisada. Vaata siit ka teisi OMEN-seeria arvuteid.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.