Klicki 1000 soovitust

Randmevõru, mis on ühtlasi sinu personaaltreener

Nutikas spordikell näitab, kui aktiivselt sa iga päev aega veedad ja aitab liikuma motiveerides end hea tervise juures hoida.

Kerge ja elegantne randmevõru Polar Loop 2 (hind 89,99 eurot) põhineb tehnoloogial, mis mõõdab sinu igapäevaseid tegevusi viiel erineval tasemel – puhkamine, istumine, madal (seisev töö, majapidamistööd), keskmine (jalutamine ja muu mõõdukas liikumine) ning kõrge (sport ja muu intensiivne tegevus). Nagu tasemete nimetused näitavad, ei pea sa olema sportlane, et seda seadet kasutada. Piisab tavalistest tegevustest, mis aitavad sul teadlikumalt aktiivsem olla.

Polar Loop 2 kasutab Bluetoothi ühendust, mille abil saad kella arvuti või telefoniga (sobivad nii iOS- kui ka Android-rakendused) siduda. Nii oskab see teadusuuringutel põhinev seade määrata sulle sinu igapäevased liikumis-eesmärgid ja kogub pidevalt personaalseid andmeid, et neid edasi analüüsida.

Mugavalt randme ümber kinnituv võru loeb kokku sammud ja kulutatud kilokalorid ning jälgib samuti seda, kas saad piisavalt rahulikku uneaega. Oled jooksvalt kursis, kui toimekas on päev olnud ning saad praktilisi, minutilise täpsusega kalkuleeritud soovitusi oma liikumiseesmärkide täitmiseks.

Randmevõru aitab aktiivne olla teiselgi moel, andes märku sissetulevatest telefonikõnedest ja näidates telefoni äppide saadetud sõnumeid. Kui sa ei soovi kõikide äppide teavitusi saada, siis saad nende vastuvõttu telefoniäpi kaudu ise reguleerida.

Laadimist vajab seade kord nädalas. Täielik veekindlus teeb kasutamise võimalikuks igas olukorras, sest sa ei pea võru isegi enne duši alla või ujuma minekut käe pealt ära võtma. Pigem vastupidi – nutikas seade märgib üles needki tegevused.

Vaata, kuidas randmevõru kasutamisega algust teha, sellest videost:

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.