Klicki 1000 soovitust

Sinu lapse esimene tahvel – eriti tugev, lõbus ja hariv

Lapsele tahvelarvutit ostes on olulised hoopis teised näitajad kui täiskasvanul: kõigepealt muidugi vastupidavus, siis lõbus välimus ja muidugi ka lastele sobiv sisu. Denveri seitsmetollisel lastetahvil on kõik need omadused olemas.

Denver TAQ-70352 (hind 59,99 eurot) on sõbraliku välimusega tahvel, mille seitsmetolline ekraan (1024×600 pikslit) on piisavalt suur mängimiseks, joonistamiseks, videote vaatamiseks ja õppimiseks. Selle seadme jaoks pole oluline üliõhuke korpus ja kitsad ekraaniääred – vastupidi, ääred peavad olema piisavalt paksud, et neist korralikult kinni haarata, samuti aitavad massiivsemad servad kaitsta ekraani põrutuste ja purunemise eest, kui tahvel juhtub maha kukkuma.

Sees on neljatuumaline 1,2 GHz protsessor ning Android 8.1 GO, mis on spetsiaalne õhuke operatsioonisüsteem odavamatele arvutitele ja telefonidele, kulutades vähem mälu ja protsessoriressurssi. Lisaks leiab tahvlist kohe eelpaigaldatuna Kido’z lastetarkvara. Selles on kõik lastele huvipakkuvad äpid juba olemas ja neid saab kohe kasutama hakata. Ühtlasi saab uute äppide paigaldamiseks ka ligipääsu kogu maailma mobiilirakendusteleläbi Google Play.

Sisseehitatud mälu on 8 GB, kuid seda saab alati laiendada oma microSD mälukaardiga, samuti võid võrku ühenduda WiFi b/g/n ühendusega. 

Lastel on kindlasti vaja ka kaamerat, et selfie´sid teha või lapsevanematega suhelda, mis tahvlil on esiküljel olemas.

Kui tahad välimust muuta, siis kaasas on nii sinine kui roosa kest, sest lastel pole alati värvide osas samasuguseid stereotüüpe kui vanematel inimestel, justnagu sobiksid tüdrukutele alati roosad ja poistele sinised mänguasjad. Nüüd saab igaüks ise valida.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.