Klicki 1000 soovitust

Tahvli elukindlustus – ümbris, mis kaitseb ja ei varja

Kui mobiilidel kaitseümbrise kasutamine ei tekita kellelgi imestust, siis tahvel, mis on samuti õrn või isegi veel õrnem kui telefon, jäetakse üsna tihti löökidele ja kriimustustele valla ning vaid vähesed mõtlevad selle suure ekraaniga õrna seadme kindlustamisele.

Väga paljud on aga kogenud, et tahvli eluiga võibki üsna lühikeseks jääda, kui see korra maha pillata. Kõigepealt saavad suurel seadmel löögi tavaliselt nurgad. Kui need on kaitstud, siis võibki juba kergendatult hingata – enamus tahvlitraumasid on ära hoitud.

Must GreenGo 7–8 tolline universaalne silikoonist tahvliümbris aitabki tõhusalt nurkade põrutamise vastu. Tahvlikaitsme taga on ka ämblikku meenutav ristklamber, “haarmed” on tahvli suuruse järgi veinivad ning sobivad nii seitsme- kui kaheksatolliste seadmete ümber.

Mis aga on tahvli taga? Tegemist on veel ühe mõnusa lisaomadusega, mis võib lisaks kodukasutajatele olla väga kasulik ka näiteks teenindusasutustes, kus ettekandjad või müüjad tahvlitega ringi käivad. Nimelt on tahvliümbrisel tagaküljel kinnihoidmise sang (selle saab ühest servast üles keerata), mis sobitub mugavalt ühe käe jaoks ning aitab kasvõi kõndides tahvlit kasutada. Samuti saab niimoodi tahvli taha jala, et seda laual püstiasendis kasutada ja näiteks videoid vaadata.

GreenGo universaalne 7-8 tolliste tahvlite kaitseümbris maksab Klicki poes 15,99 eurot.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.