Klicki 1000 soovitust

Withings Steel HR – päris osutitega pulsikell

Kui tundub, et üleni digitaalsete ekraanidega pigem sportlikke käevõrusid meenutavad pulsikellad pole sinu stiil, siis Withingsil on midagi sobivamat pakkuda. Need osutid siin pole LCD ekraanile joonistatud sihverplaadil, need on päris ehtsad. Kuid muu olulise info saab ikka kellaekraanilt kätte vaatamata üleni digitaalse sihverplaadi puudumisele.

Withings Steel HR (hind 219,99 eurot) on hübriidkell, mis mõõdab pulssi, salvestab trennitulemusi, muidugi näitab ka kella ja teatab mobiiliteavitustest ilma mobiili taskust välja võtmata. Tänu sellele, et ekraan ei pea kogu ulatuses energiat tarbima, on Withingsi seadme aku nutikellade kohta erakordselt kaua kestev – koguni kuni 25 päeva (energiasäästurežiimis veel teist samapalju).

Kella funktsioonid teevad selle vajalikuks nii kontoris, jõusaalis, jooksurajal kui ujulas. Pulssi saab jälgida ööpäev läbi, lisaks on võimalus liikumisinfot salvestada ja une kvaliteeti jälgida. Korpus peab vastu sukeldumise kuni 50 meetri sügavusele, seega võid träkkida ka oma basseinipikkusi ujulas.

Kui enamuse nutikellade puhul pead ise määrama, mis spordialaga tegelema hakkad, siis Withings Steel HR tunneb ära kuni kümme tegevust ja õpib neid aina täpsemini määrama: tennis, lauatennis, squash, sulgpall, badminton, tõstmine, korvpall, jalgpall, võrkpall, tantsimine, poksimine.

Nokia Health Mate rakendusega saab kella täpsemalt seadistada ja trenniandmeid koguda, samuti alarme määrata ja seadistada, milliseid teavitusi tahad näha väikesel ümmargusel ühevärvilisel sihverplaadil päris osutite taga. Kui keegi helistab, näed ekraanil helistaja nime. Kui keegi saadab sõnumi, näidatakse, kellelt see tuli (ja keritakse ekraanil sõnumi sisu). Lisaks võid küljel oleva nupuga vahetada ekraanil infot päeva jooksul tehtud sammude, läbitud vahemaa, kulutatud kalorite ja pulsinäidu kohta.

Muidugi saab kella ka isikupärastada: silikoonrihma asemel võib valida nahkrihma, musta rihma asemel sinise. Musta sihverplaadi asemel on valikus ka valge.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.