Tuleviku linn

Nutikas lahendus: Soofa nutikas linnatahvel lubab kõigil oma reklaame kuvada

Aina enam võtab nutikate linnade arutelus võimust keskkonnasõbralikkus ja säästmine. Seega kuulub ka ühe korraliku nutilinna juurde ka keskkonnasõbralik reklaam.

Soofa, (Solarpowered Neighborhood NewsFeed), on kasutajasõbralik infosüsteem linnaruumi. Tegemist on ekraaniga, kuhu iga soovija saab oma infot kuvada, olgu see kuulutus kadunud koera leidmiseks, või uue nutitelefoni reklaam.

Soofa lahendus keskendubki eelkõige väiksematele kogukondadele, lubades kogukonna liikmetel end süsteemis kasutajaks registreerida ja väliekraanidele oma sisu postitada.

Postitamine on tasuta, kuid lisaraha eest saab lasta oma teadet sagedamini ekraanidel näidata. Natukene nagu sponsoreeritud sisu sotsiaalmeedias. Nii võib ekraanile jõuda ka näiteks kohaliku kunstniku virtuaalne graffiti.

Soofa süsteemi modereeritakse, seega päris iga suvalist ja teisi häirivat sisu ekraanidele postitada ei saa.

Ekraani saab jaotada osadeks, kuvades suuremast osast ekraanil eelmainitud kogukonna uudisvoogu ning väiksemal osal näidates ajakava tulevatest üritustest, olulisematest linna teadetest või infot õhutemperatuurist, kellaajast ja muust tähtsast.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.